Perfumy testery

Perfumy testery

Wiecie, gdzie można kupić faktycznie oryginalne testery perfum najpopularniejszych marek? Jak macie fajne zapachy dla kobiety to też piszcie, bo szukam nowych inspiracji :) Coś sobie najwyżej przetestuję :)

Kitas

Posty: 1

 
Jeden z fajniejszych zapachów, jakie miałam to https://www.testerownia24h.pl. Tester jest bardzo wydajny i żałuję, że wcześniej na ten sklep nie trafiłam. Mam znajomą w drogerii stacjonarnej to potwierdzałam niezależnie oryginalność i jest wszystko w porządku. Jak regularnie kupujesz u nich to jest przy okazji program lojalnościowy, więc w końcu otrzymujesz perfumy za grosze.

OzZ

Posty: 19

 
Wiem, że https://www.testerownia24h.pl ma teraz oryginalne, najtańsze testery. Zrezygnowałem z brania testerów na popularnych aukcjach online, bo po prostu masa podróbek, a tutaj nie masz żadnego ryzyka. Chyba najpopularniejszy teraz sklep w tej kategorii. Mnóstwo ludzi na FB o nich dobrze mówi. Fajne inspiracji, ciągle jakieś nowości. Testery dobrze zapakowane, nigdy nie miałem problemów, a brałem niedawno 4 butelkę.

brzoza78

Posty: 11

 
Sporo właśnie ludzi teraz woli testery, dlatego rozwinęło się strasznie dużo podejrzanych działalności z tym związanych, więc analiza oryginalności cały czas wskazana. Większość butelek można po kodzie kreskowym sprawdzić, ewentualnie już dopytać w drogerii po zakupie. Zawsze jest 14 dni na zwrot w razie czego.

bartek33

Posty: 9

 
Pracuję w drogerii dość popularnej, ale perfumy regularnie dla siebie kupuję w testerownia24h.pl. To chyba jeden z najczęściej polecanych sklepów w branży. Wszystkie moje koleżanki też przez nich biorą zapachy. No i masz korki oryginalne w perfumach, a to przy zakupie testerów rzadko się zdarza.

słodkaM

Posty: 6

 
Od dawna już nie biorę perfum w drogeriach stacjonarnych tylko przez testerownia24h.pl, bo przede wszystkim to wiarygodny sklep i mają ponad 100 000 polubień na FB, a to mnie jednak w dużym stopniu przekonuje. Nawet w ich konkursie raz wygrałam tester i przyszedł bardzo szybko. Pochwaliłam się zdjęciem i zostało umieszczone na ich tablicy. Wszystkie zapachy chyba mają w testerach najpopularniejszych, cenionych marek, więc to też na duży plus.

Hoteowo24h

Posty: 12

 
Tester to oryginalny zapach, tylko w lekko okrojonej oprawie. Nie ma efektu wow przy otwieraniu opakowania po prostu. Tak mi się wydaje, bo nie sądzę, aby aż takie różnice przy produkcji występowały.

Klimer56

Posty: 5

 
Na razie używam perfum Mon Paris. Według mnie piękny zapach dla kobiety. Truskawka, malina, gruszka. Wyraźne połączenie. Niesamowicie lubię ten zapach. W najniższych cenach znalazłam tester tej marki na testerownia24h.pl. Jedyna różnica to taka, że po prostu dostałam perfumy w białym kartoniku i to wszystko :)

Złoty

Posty: 6

 
Teraz niektóre sklepy internetowe specjalizują się tylko w obrocie testerami męskich i damskich zapachów praktycznie wszystkich marek. W sumie każdemu to się opłaca, a testery stały się już pełnowartościowymi produktami.

Acclaim

Posty: 17