Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe

Witajcie. Skąd zamawiacie standy kartonowe do promocji artykułów w sklepach? Muszę coś takiego zamówić w małym nakładzie dosłownie kilku sztuk. To musi być mocny wytrzymały stojak który nie będzie się wyginał pod obciążeniem. Pomożecie? ;-)

Kitas 

Posty: 1

 
Nad standami sam się zastanawiam od jakiegoś czasu ale na pewno najpierw musiałbym zamówić kilka sztuk na próbę, nim bym się zdecydował na większe zakupy, a wiem że firmy mają problem z małymi nakładami i niechętnie się ich podejmują.

mirekp2005

Posty: 8

 
Trudno jest znaleźć dobrego wykonawcę na takie standy powiem szczerze. Szukam od jakiegoś czasu dobrego producenta i tak nie do końca mnie te oferty przekonują...

koooscislaw

Posty: 27

 
Estetycznie można zaprezentować artykuły na standach od Oficyny 97, ja mam z nimi pozytywne doświadczenia jak na razie, a zamawiamy tutaj już drugi rok. Pełna oferta z przykładowymi wymiarami takich stojaków jest do sprawdzenia na ich stronie oficyna97.pl. Poza dużą masową produkcją realizują też zamówienia w niskim nakładzie, tanio, bez dodatkowych kosztów.

Kódłaty

Posty: 2

 
Dobrze jest jeśli stojak się jakoś wizualnie wyróżnia, kształtem czy kolorystyką, musi zwracać uwagę, zamiast zlewać się z tłem. Dużo jest takich standów ustawionych i trzeba się jakoś przebić.

zdziniu33

Posty: 32

 
Na pewno bym na standach nie oszczędzał, bo taką prezentacją produktów można dużo wygrać, zwrócić uwage klienta, ale też stracić jeśli stojak będzie zniechęcał i odstraszał...

Marioleczka

Posty: 12

 
Nie kojarzę za bardzo firm które takie ekspozytory produkują ale na pewno patrzyłbym w pierwszej kolejności na to jakiej jakości jest sam karton i nadruk, dobrze jest na początek zrobić małe zamówienie, dotknąć, sprawdzić stand osobiście.

mazi1991

Posty: 13

 
Teraz tych możliwości jeśli chodzi o projekt standu jest dużo, klient może sobie zażyczyć dosłownie każdy kształt i każdą grafikę. Kiedyś te stojaki wyglądały bardzo prymitywnie, dużo się pod tym względem zmieniło na korzyść.

alek000

Posty: 11

 
Różne są gramatury i standardy kartonów w produkcji takich stojaków. Sam kiedyś miałem stand co mi się uginał pod naporem lizaków...także nie było to szczególnie dużo obciążenie a karton niestety i tak nie wytrzymywał.

Yuri20

Posty: 7