Elewacje kompozytowe

Elewacje kompozytowe

Gdzie kupić deski tarasowe? Ile zapłaciliście za metr kwadratowy takiej deski? Będę wdzięczny za wasze opinie i sugestie ;- )

CHatka-eKo

Posty: 1

 
Na ten moment to na tarasie mam jedynie wylewkę. Jakoś nie mam głowy że się tym zająć, bo w sumie wewnątrz w samym domu jest jeszcze dużo wykończeniówki do ogarniecia, więc ten taras to czeka na potem...

wiesław11

Posty: 9

 
Deskę lite premium zamawiałem ze strony tardex-wpc.pl parę miesięcy temu i sobie ją chwalę. Mocna ładna prosta w montażu, nie mam zastrzeżeń. Sam kontakt ze sprzedawcą bardzo fajny, konkretny, można było o wszystko dopytać choćby co do samej instalacji i konserwacji takiego kompozytu.

Wacław

Posty: 3

 
Nie mam pojęcia gdzie kupić takie deski żeby nie żałować, teraz tych różnych sprzedawców producentów i wykonawców to są tysiące. Trzeba mieć trochę farta żeby dobrze trafić w tym oceanie opcji.

Torbunie24

Posty: 4

 
Po deski najlepiej moim zdaniem uderzyć do firmy tardex (mają swój serwis na tardex-wpc.pl). Dobra obsługa, fajne przystępne ceny, mocna odporność deski na jakieś ścieranie pękanie czy wahanie temperatur. Ja sobie ich deski kompozytowe wyłożyłem na tarasie i jeszcze w okolicach basenu na ogródku. Są okej, nie ranią stóp, nawierzchnia jest antypoślizgowa.

Yuri20

Posty: 9

 
Kompozyt kompozytowi nierówny. Jeśli ktoś sprzedaje deski z kompozytu to trzeba sobie przeanalizować co tam dokładnie w środku jest, jakie proporcje tworzywa itd.

Dziadek

Posty: 2

 
Jest z czego wybierać jeśli chodzi o deski z kompozytu na stronie tardex-wpc.pl. Mają różne długości i grubości, deski sprzedają głównie pod montaż na tarasie/balkonie, albo na elewacji. Ja sobie wyłożyłem takie deski trochę na werandzie, trochę przy obejściu na posesji i fajnie sobie radzą. Najważniejsze że nie niszczeją a tego się najbardziej bąłem że spadnie deszcz i zaczną nabierać wilgoci, ale nic się takiego nie dzieje.

Jomer56

Posty: 21

 
Różne można znaleźć deski kompozytowe, zawsze warto sobie porównać ten skład, jaki procent w kompozycie zajmuje drewno chociażby, to jest istotne i czy jest to twarde drewno czy miękkie.

Suit

Posty: 8

 
Rózne są materiały i tak dalej ale zawsze najbardziej praktyczne będzie drewno, ewentualnie wszystko co jest w jakiś sposób z drewna zrobione – może być kompozyt o ile faktycznie jest w takiej mieszance drewno a nie jakieś jeszcze inne zamienniki niewiadomego rodzaju.

amazonn6

Posty: 10