Youtuber grający w gry, jak ?

Youtuber grający w gry, jak ?

Witam. Czy możecie powiedzieć czy faktycznie Zelor to jeden z lepszych graczy, który działa na YouTube?

wawrzyn56

Posty: 1

 
Z licznego grona graczy do gustu przypadł mi Zelor, którego kanał znajdziecie pod tym adresem: https://m.youtube.com/channel/UCKXWq3EWamrAje1z5DZ15aw. Serdecznie polecam!

pilor56

Posty: 4

 
Od kilku lat śledzę to, co publikują youtuberzy grający w gry. Materiały są niezwykle zróżnicowane i charakteryzują się niesamowicie różną jakością. Niektóre propozycje filmów są kiepskie, a inne cudownie dopracowane i bezapelacyjnie wyróżniają się na tle konkurencji.

Annna1

Posty: 25

 
Szczególnie często oglądam vlogi, które prowadzą renomowani gracze. Mogę się dzięki nim dowiedzieć bardzo wiele ciekawostek, a jednocześnie praktycznych rad, które pozwalają zdecydowanie skuteczniej prowadzić rozgrywkę. Również Wam polecam sprawdzenie takich vlogów!

gregcie@

Posty: 12

 
Z mojej perspektywy niesłychanie interesujący kanał posiada Zelor, który zajmuje się dość licznymi produkcjami. Jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby uzyskać od niego jakiekolwiek informacje, gdy podejmiemy kontakt.

Smutnyjoe

Posty: 34

 
Ile może zarabiać youtuber grający w gry? Nie mam zielonego pojęcia, aczkolwiek można spróbować zapytać lub poczytać na ten temat w Internecie :) Może uda się dowiedzieć.

pawel253

Posty: 6

 
Zauważyłem, że sporo osób na tym forum dyskusyjnym pyta o to, który youtuber grający w gry jest bezdyskusyjnie najlepszy. Bardzo trudno mi się fachowo odnieść do tego pytania, bo każdy ma inne preferencje, gdy w rachubę wchodzą rozmaite produkcje :)

wrrraak22

Posty: 5

 
Wydaje mi się, że każdy gracz ma zupełnie różne preferencje, a więc mogą mu odpowiadać zupełnie różne kanały, które traktują na temat gier. To dość logiczna i oczywista sprawa :)

beata77

Posty: 5

 
Jestem niezwykle ciekawy czy vlogi na YouTube są w stanie przynosić graczom jakieś wymierne korzyści finansowe. Do tej pory wydawało mi się, że cieszą się oni po prostu dużą popularnością, aczkolwiek po lekturze niektórych wypowiedzi na tym forum zdecydowanie zmieniłem zdanie na ten temat.

R1P

Posty: 15