black Jacek, gdzie zagrać

black Jacek, gdzie zagrać

Gdzie najchętniej kręcicie ruletką?:)

Mam troszku odłożonej kasy, chciałbym spróbować szczęścia. Potrzebne mi namiary na pewne kasyna internetowe.

Nowe oblicze

Posty: 18

 
Cześć.

Tak się właśnie też zastanawiam jaką firmę wybrać. Dotychczas to mecze tylko obstawiałem, a ciągnie mnie trochę do jakiegoś black jacka i takich rzeczy :D

David

Posty: 28

 
Do takich gier to trzeba mieć nerwy:)

Mnie najbardziej ruletka wkurza. Jak się zatnie to ciągle losuje jeden kolor i tak przez 10 kręceń z rzędu...bywa nerwowo.

sttachu4

Posty: 32

 
Na mnie żona krzywo patrzy jak tylko widzi, że w coś gram :P Muszę się ukrywać jak jakiś przestępca:P Na szczęście w pracy mogą sobie czasami coś załączyć. Najchętniej pokerek, zdecydowanie texas holdem, to mój konik:)

mati

Posty: 46

 
Dobrych kasyn internetowych jest dużo, a ja najbardziej lubię te, które łączą gry kasynowe z bukmacherką. Raz obstawię jakiś mecz, raz zakręcę ruletką, fajna odmiana, przez co mi się to nie nudzi.

Pozdrawiam!

Liand

Posty: 27

 
Akurat ja często zmieniam platformy, bo za rejestrację dają często wysokie bonusy:) Loguj się po kolei, zakładaj konta i korzystaj z bonusów to bają duże szanse na wysokie wygrane.

usek

Posty: 30

 
Bez depozytu możesz sobie zagrać chociażby przez http://www.mrgreen.com. Jest to jedna z lepszych marek jeśli chodzi o kasyna internetowe. Bardzo dużo internautów z całej Europy gra właśnie u nich. Ja odkryłem ten serwis przez kolegę, który od dawna się bawi w takie rzeczy:)

trapkodobry

Posty: 38

 
A pamiętam jak takich kasyn było tyle co kot napłakał. Można było sensowne adresy policzyć na palcach jednej ręki, a teraz taki wybór, że faktycznie trudno się na jeden zdecydować.

kubaraj

Posty: 24