Opieka nad wirtualnym pulpiem

Opieka nad wirtualnym pulpiem

Chciałbym wrócić do czasów, kiedy popularne były gry tamagochi (opieka nad zwierzakiem).

Czy jest coś na ten kształt tylko, że związane z wyborem wirtualnego psa do zabawy?

Merliin

Posty: 21

 
Pani w podstawówce znalazła dzieciom grę edukacyjną do nauki opieki nad psem. To www.modeldoggy.com. Córka się mocno zaangażowała i nauczyła się nawet lepiej pisać, bo wymienia informacje z koleżankami na czacie :)

Super sprawa, bo widzę, jak się cieszy na co dzień :)

egerdi

Posty: 25

 
Zawsze marzyłam o psie i jakoś nie było nigdy okazji, żeby go kupić. Teraz już jako dorosła osoba gram sobie z przyjaciółkami w wirtualnego psa :) Na niektórych portalach da się rywalizować o porządne nagrody.

Michaś

Posty: 17

 
Teraz dzieciom trzeba szybko pokazywać nowe technologie, a najlepiej to zrobisz grami interaktywnymi. Wybieraj tylko sprawdzone projekty, bez agresji.

Rrealg

Posty: 40

 
Też nie mam za bardzo czasu na psa, a trudno znaleźć dobrą grę edukacyjną, coś w stylu zabawek tamagochi.

KKkurol

Posty: 34

 
Dobre wrażenie na mojej córce zrobiła gra www.modeldoggy.com. Tworzysz w niej od podstaw psa, wybierasz rasę, wygląd, dodajesz gadżety, robisz zdjęcia, itp. Można też rywalizować w konkursach z innymi użytkownikami lub komunikować się z nimi. Jak się dziecku mocno spodoba są też funkcje płatne i serwis VIP. Dobra sprawa w zastępstwie prawdziwego czworonoga.

Jak się dziecku znudzi nic nie tracisz.

Marcelek2

Posty: 27

 
Gry edukacyjne są super, bo niby się bawisz, a tak naprawdę się uczysz. Wprowadzam tak swojego syna do komputerowej rzeczywistości.

Ma coraz lepsze wyniki.

Virgooo

Posty: 33