Gdzie można rozwiązywać zagadki w pokojach ?

Gdzie można rozwiązywać zagadki w pokojach ?

Dzień dobry. Myślałem o swoim w cudzysłowie biznesie. Podobno jest coś takiego jak escape the room franczyza. Z tego co wiem, bardzo dochodowy interes jak na naszą przyszłość. Jeśli coś podobnego planujecie, proszę o kontakt. Dzięki.

Kamil87rak1

Posty: 7

 
Na pewno skorzystamy. Czytaliśmy już wiele o escape games i nie mamy zamiaru puścić płazem takiej okazji. Zaraz wchodzimy na stronkę i rezerwujemy pokoje na weekend. Ekstra!!!!!!!

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Na swój interes proponuję escape the room franczyza http://www.openthedoor.net.pl. Mam wielką ochotę na taki biznes. Świetna sprawa, samemu można się nieźle pobawić.

Klarka45

Posty: 14

 
Najpierw byłam w pokoju zagadek lekarskim i chyba tam najbardziej mi się podobało. Ale wszędzie jest ok i wszędzie jest inaczej. Nie da się porównywać, trzeba pójść wszędzie. Mam nadzieję, że zrobią coś nowego wkrótce. Nie mogę się doczekać Polecam.

Oct714

Posty: 14

 
W escape game bawisz się bardzo dobrze. Są emocje, trzeba kombinować, żeby się wydostać. Jest po prostu w przeciwnym wypadku , niż wszędzie gdzie nam proponują. Ja zdecydowanie wolę już teraz pójść do takiego pokoju na godzinkę niż siedzieć przed kompem.

Nikuś23

Posty: 9

 
Oj dawno o czymś tak ekstra jak pokoje zabawek nie słyszałem. Widać, że się podoba i jest dużo chętnych. Będę też musiał skorzystać z takiej rozrywki.

mniszekkk5

Posty: 8