Battlefield 1, gdzie pobrać ?

Battlefield 1, gdzie pobrać ?

Kto z was ściągał już skądś battlefield 1? Znalazłem w sieci kilka miejsc z downloadem, ale nie do końca jestem pewien, czy rzeczywiście nie jest to jakaś ściema. Nie sprawdzałem tych serwisów, więc może porównam z waszymi propozycjami :)

mniszek_01

Posty: 6

 
Akurat ja nie spotkałem się z tak rzetelnym serwisem. Tutaj udało mi się znaleźć forza horizon 3 download i wszystko działa jak potrzeba. Jak tak dalej pójdzie to będę miał wkrótce wszystkie gry, które mnie interesują :)

CAUCHETWERE

Posty: 17

 
Super portal, mnie pasuje. Znalazłem tam battlefield 1 szybki download z kluczem aktywacyjnym http://pobierzgry24.pl/battlefield-1-download-pelna-wersja-pc. Przerzucam się na ściąganie z tego miejsca. Szkoda, że wcześniej nie znałem :)

serwetAA

Posty: 10

 
Żałuję że wcześniej w takim układzie nie wpadłem na tę stronkę. Razem z battlefield 1 ściągnąłem na komputer niezły syf. Spróbuję tego downloadu, jak serwis oceniacie dobrze. Swoją drogą rzadkością są takie, więc uwierzę jak sprawdzę na swojej skórze :D

usek

Posty: 30

 
Tak jest niestety. Ale tutaj nie ma problemów z błędami. Ściągałem f1 2016, download działa, pełna wersja pc normalnie się uruchamia i można grać. Jak na razie nie widzę żadnych błędów, więc chyba wszystko jest w jak najlepszym porządku ;)

Marcelek2

Posty: 27

 
Miejmy tylko nadzieję, że reszta gier nie tylko f1 2016 download będzie sprawny. Na razie działają rzetelnie, mają pełne wersje pc i jest spoko, ale muszę ocenić po większej liczbie ściągnięć na kompa :)

dominikk6

Posty: 6

 
Ja miałem problemy, ale to raczej z winy wymagań sprzętowych nie pociągnął battlefield 1. Spróbuję raz jeszcze z tym downloadem, to dam znać. Kumpel ściągał i jest ok, więc chyba to moja wina.

cough76

Posty: 17

 
Widziałem ten serwis i opinie o nim, natomiast jakoś nie wierzyłem, iż mogą oferować za darmo pełne wersje gier. Mam ochotę na forza horizon 3, więc jeżeli tutaj naprawdę jest bezpieczny i sprawdzony download, skorzystam. Nie ukrywam, iż jeszcze trochę poszperam na ten temat :) natomiast już mnie kusi :)

namok

Posty: 17