Bilard multiplayer online

Bilard multiplayer online

Hej.

Czy ktoś korzystał z gry bilard multiplayer online? Przypadkiem na nią trafiłem w ostatnim okresie i chciałbym się o niej dowiedzieć czegoś więcej.

Ralphy

Posty: 22

 
Cześć. Ja także w ostatnim czasie doceniłem uroki gier internetowych. W skutek kontuzji nie mogłem się przemieszczać i okazało się iż to wcale nie jest potrzebne żeby się dobrze bawić. Gry internetowe pozwoliły mi poznać naprawdę dużo osób, dzięki czemu nawiązałem niezwykle dużo znajomości.

Kruk

Posty: 26

 
Cześć. Ja w ostatnim okresie poznaje nowe osoby przez portal gier internetowych. Dzięki temu nawiązałem już mnóstwo znajomość z ciekawymi osobami.

Chętnie spędzam tam wolny czas w miłym towarzystwie.

didiw

Posty: 19

 
Witam. Ciekawi mnie gdzie mogłabym poznać ciekawych osób, nie poszukuję portali randkowych, chodzi mi o osoby z którymi mogłabym spędzać wspólnie wolny czas.

rulsellarly

Posty: 19

 
Dzień dobry. Bilard to niesłychanie fajna zabawa i to każdego. Ja niesłychanie częstokroć gram nawet z moją żoną i weseli nas taka wspólna rozrywka. Nie dość że grać możemy w naszej ulubionej knajpie to w dodatku gramy w niego w domu w Internecie. I to już trwa lata i jak dotąd się nam to nie znudziło.

Al3-56

Posty: 19

 
Cześć. Ja w ostatnim czasie poznaje nowe osoby poprzez portal gier internetowych. Dzięki temu nawiązałem już dużo znajomość z ciekawymi osobami.

Chętnie spędzam tam wolny czas w miłym towarzystwie.

gregcie@

Posty: 21

 
Hej. Szukam jakiejś ciekawej gry internetowej. Chodzi o spędzenie miło wspólnie czasu na odległość. Poznałem wspaniałą dziewczyną która również tak jak ja lubi internetowe zabawy, i chcemy odkryć coś nowego.

vokalek

Posty: 20

 
Witam.

Bardzo ciekawa jest ta dyskusja. Ja trochę z rezerwą zawsze podchodziłem do gier komputerowych, przede wszystkim gdy moje dzieci chciały w nie grać. Dzisiaj już wiem, iż to trochę niepoważne było.

mamaek

Posty: 21

 
Hej. Ja bardzo często korzystam z możliwości zagrania z inną nawet nie znaną mi osoba. Gra jest tym bardziej ekscytująca skoro gram z osobą z drugiego krańca świata, która niekoniecznie mówi w tym języku co ja a mimo to się porozumiewamy.

Alexiii

Posty: 22