Gry mmorpg, proszę o pomoc ?

Gry mmorpg, proszę o pomoc ?

Witam, poszukuję w ostatnim czasie gry komputerowej, która wystarczyłaby mi na długi czas zabawy. Możecie mi coś polecić?

Wraczki333

Posty: 7

 
Moim zdaniem jeżeli lubisz gry rpg to gry mmorpg również powinny przypaść Ci do gustu. Co prawda zazwyczaj nie posiadają one tak rozbudowanej fabuły ale nadrabiają to możliwością gry z innymi osobami z całego świata i rywalizacji z nimi.

labuh

Posty: 6

 
W gry mmorpg gram już od bardzo długiego czasu i zdecydowanie mogę Ci je polecić. Dzięki temu, że grałem z ludźmi z całego świata znacznie poprawiłem swoje umiejętności językowe i obecnie bardzo płynnie komunikuję się w języku angielskim.

Nowe oblicze

Posty: 20

 
Osobiście gram tylko i wyłącznie w gry mmorpg i jeszcze nigdy się w nich nie nudziłem. Tylko z pozoru wydaje się, że w kółko robi się to samo. Tak naprawdę jednak praktycznie co chwilę coś się zmienia. Dodatkowo mnie w tego typu grach napędza fakt, że mogę rywalizować z innymi graczami z całego świata i toczyć z nimi pojedynki.

Wariat

Posty: 19

 
Osobiście bardzo mocno polecam Ci gry mmorpg jeżeli faktycznie wcześniej bardzo mocno fascynowały się gry z gatunku RPG.

labuh

Posty: 13

 
Osobiście jeżeli szukasz gier mmo to najbardziej polecam Ci serwis: http://pingame.pl ze względu na bardzo dużą bazę przeróżnych tytułów w które możesz zagrać.

asiunia34

Posty: 9

 
Moim zdaniem gry przeglądarkowe stoją obecnie na bardzo wysokim poziomie. Być może odbiegają one pod względem grafiki od innych produkcji ale dostarczają tyle samo zabawy bez konieczności poświęcania na nie dużo czasu.

CHatka-eKo

Posty: 9

 
Moim zdaniem gra w gry mmorpg jak najniezwyklej ma nadal sens bowiem w gry te gra mnóstwo ludzi i w najpopularniejszych tytułach serwery są wręcz przepełnione.

Gucio

Posty: 19