Nieruchomości mielec, gdzie się udać ?

Nieruchomości mielec, gdzie się udać ?

Cześć, mam do wynajęcia kilka nieruchomości w Mielcu, a niedługo spadam za granicę. Szukam kogoś, kto może przejąć na siebie właśnie zadanie wynajęcia lokali.

Dzięki za wskazówki.

Strzała

Posty: 18

 
Z mojego doświadczenia wynika, że lepiej sprzedawać mieszkanie z jednym biurem, bo wtedy bardziej się stara.

BenK000

Posty: 15

 
Rozliczaj się tylko za efekty, bo w przeciwnym wypadku stracisz czas i kasę. Możesz dopłacić pośrednikowi za dobry rodzaj reklamy. U mnie to się sprawdziło.

Znacznie szybciej nawiązałem rzeczywiste kontakty.

Niciuśś98

Posty: 26

 
Radzę Ci przed nawiązaniem współpracy z pośrednikiem przeprowadzić kompleksową wycenę majątku.

Będziesz wiedział od razu, na czym stoisz.

Strzała

Posty: 9

 
Zapytaj pośrednika, ile średnio czasu zajmuje mu pozyskanie kontrahenta. Znam ludzi, którzy latami samodzielnie pisali ogłoszenia i nic z tego nie wynikało.

xtigerx

Posty: 14

 
W odświeżeniu, pisaniu ogłoszenia, dopięciu szczegółów formalnych pomagał mi przy sprzedaży domu Kazimierz Surma i jego biuro nieruchomości - http://www.rynek-nieruchomosci.mielec.pl. Zero ukrytych opłat.

Umowa jasna, warunki współpracy przejrzyste. Przekonał mnie do wielu działań, o których bym samodzielnie nigdy nie pomyślał. Wie, do jakiej grupy docelowej kierować ofertę. Na pewno będziesz zadowolony z partnerstwa.

bymbym23

Posty: 15

 
Warto współpracować z pośrednikami, którzy mają doświadczenie w pełnej wycenie, znają poziomy cen na rynku i mogą od razu powiedzieć, czy transakcja dojdzie do skutku, czy nie.

Pamooko

Posty: 10

 
Nie zgłaszaj się do kilku biur nieruchomości, bo to oznaka desperacji. Lepiej trwać przy jednym.

Każdy fachowiec Ci to potwierdzi.

AlU

Posty: 25

 
Zastanów się do kogo w ogóle chciałbyś skierować ofertę. Pisanie ogłoszenia to jednak ważna sprawa. Unikaj spotkań z „oglądaczami”.

johncena67

Posty: 10

 
Im starszy pośrednik, tym lepszy moim zdaniem. Do tego warto, aby prezentował Twoje ogłoszenie w formie stacjonarnej, a nie tylko wirtualnej, jak to robi większość.

12erBis

Posty: 15