Magazyny self storage, gdzie można wynająć ?

Magazyny self storage, gdzie można wynająć ?

Dzień dobry, niedawno przeczytałam o ofercie magazynów samoobsługowych tzw. self storage, interesuje mnie jak to naprawdę wygląda. Jeśli macie taki swój magazyn, to napiszcie, od jakiej firmy, gdzie i czy jest ok. Dzięki.

korasek

Posty: 3

 
Jak się prowadzi firmę, to zawsze jest mało miejsca na różne różności itd.:) A dzięki magazynom self storage wszystko można upchnąć i mieć święty spokój. My tak zrobiliśmy i chociaż jesteśmy pewni, że rzeczy są bezpieczne.

hazi32

Posty: 18

 
No właśnie, wreszcie jakiś pomysł, z jakiego jestem niesłychanie zadowolona. Korzystam z magazynu self storage i nie narzekam, jak niektórzy tutaj. Nic nie jest za darmo. Tu mam dostęp non stop, a rzeczy jakie przechowuję zresztą firmowe są bezpieczne.

johncena67

Posty: 8

 
No mam nadzieję, że i u nas w kraju sprawdzą się magazyny self storage. Bardzo dobrze, że coś takiego się pojawiło. Jak dla mnie to świetne rozwiązanie dla mojej firmy, zawsze to dodatkowe miejsce na archiwa itp. rzeczy. Jest bezpiecznie:)

Iunae_Milt

Posty: 9

 
Też bym się skusiła w takim układzie. Najbardziej właśnie obawiam się ceny, bo na pewno magazyny self storage nie są tanie. Dłuższy okres to na pewno jakiś upust, ale najlepiej nie ględzić a spytać:)

Morn32

Posty: 12

 
A tak rzeczywiście też coś mi się o uszy obiło z tymi magazynami self storage. Można liczyć na bezpieczeństwo i to najważniejsze:) Jak masz coś cennego do przechowania – idealne rozwiązaniowe.

mac3

Posty: 17

 
Ciekawi mnie tylko cena. Bo akurat taki magazyn self storage podczas przeprowadzki by mi się przydał. Z pewnością szybciej by to wszystko poszło. Mam nadzieję, że cena mnie miło zaskoczy:)

alibaba

Posty: 7

 
Jak ktoś już zauważył u nas to nowa oferta. W USA jest od dawna. Takie magazyny self storage przydają się przeważnie na krótki czas, jak nie możemy sobie poradzić z jakimiś rzeczami. Chyba, że chodzi o firmę, jaką stać na wynajem takiej komórki. Dla normalnego zjadacza chleba to raczej za znaczny koszt, żeby trzymać sobie tam jakieś mniej potrzebne rzeczy.

234_9867

Posty: 35

 
Mnie udało się szybko z przeprowadzką dzięki magazynom self storage. Gdyby nie taka możliwość nie mogłabym tak sprawnie tego wszystkiego zorganizować. Polecam.

Yuri20

Posty: 7

 
To magazyny self storage http://www.stokado.pl. W naszym przypadku wyśmienicie się sprawdzają, bynajmniej w naszym przypadku, naszej firmy, jaka nie ma zbyt ogromnej powierzchni. To obiekty monitorowane, bezpieczne.

Jasio234

Posty: 20