dobra firma developerska segmenty Lesznowola

dobra firma developerska segmenty Lesznowola

Duże wrażenie robią na mnie te nowe osiedla willowe, które są oddawane do użytku ostatnio w kraju. Sam szukam dla siebie nieruchomości, gdzieś pod Warszawą. Coś możecie tutaj doradzić?

Aniusiaaa1

Posty: 16

 
No powiem Ci, że jest w czym wybierać jeśli chodzi o nowe inwestycje mieszkaniowe w okolicach Wawki. Naprawdę robią wrażenie te osiedla. Nowe, strzeżone, eleganckie, z całym zapleczem. Nic tylko kupować. Jeśli się ma akurat fundusze ;P

Fowl1990

Posty: 16

 
Warto sprawdzić sobie oferty firmy Dynamic Development. Myśmy kupowali od nich segment na osiedlu Zielona Polana w Lesznowoli. To nowy zespół willowy położony w zacisznym miejscu. Więcej info jest na stronie inwestycji -zielonapolana.pl. Można zadzwonić, dopytać się szczegółów, nie ma problemu z kontaktem. Odbierają telefony.

emkaer

Posty: 23

 
Kiedyś to ludzie mieli dobrze, bo mieszkania dostawali z pracy. Teraz trzeba sobie radzić samemu...zwłaszcza młodym jest trudno te pierwsze mieszkanie kupić. Bez kredytu ani rusz.

ghjss

Posty: 34

 
Ja to mam dylemat – kupować gotowy dom, czy budować swój od podstaw? Co o tym myślicie? Wiadomo – gotowy to mniej problemów i roboty, ale znowu budując na własną rękę można zaoszczędzić.

Wacław

Posty: 19

 
Na zachodzie to ludzie z tego co wiem częściej wynajmują niż kupują. Developerzy są też lepiej dostosowani do takiego systemu i można nowe domy i mieszkania sobie właśnie od nich brać w wynajem. U nas by się takie coś przydało.

Black_Riot

Posty: 18

 
Heh, chciałbym mieć własny dom, ale jak na razie to się muszę mieszkaniem zadowolić. Chociaż życie w bloku też ma swoje plusy. Zawsze ma się sąsiada pod ręką, żeby chociaż ten symboliczny cukier pożyczyć ;-D

LiOx

Posty: 21

 
Chyba uda mi się kupić w najbliższym czasie dom z basenem, ale jeszcze szczegóły są dogrywane. Jak wszystko pójdzie okej, to napiszę więcej!

Boss

Posty: 17

 
Bez kredytu będzie mi ciężko coś kupić, a z drugiej strony trochę się tej całej hipoteki obawiam. Fakt, że są dopłaty rządowe, ale to i tak uwiązanie się z bankiem na dekady...:/

Freakster89

Posty: 20

 
Powstało trochę tych nowych ekskluzywnych osiedli ostatnio. Przeglądałem nawet folder jednej firmy i wille mieli tam naprawdę na wypasie, prawie jak w Beverly Hills ;))

USAtop

Posty: 17