chcę nawiązać współpracę z biurem nieruchomości zajmującym się piasecznej

chcę nawiązać współpracę z biurem nieruchomości zajmującym się piasecznej

Cześć. Znacie może jakieś dobre biura nieruchomości z Piaseczna, które zajmują się sprzedażą domów jednorodzinnych?

ewa

Posty: 10

 
Warto sprawdzić, jaką prowizję pobierze agencja za sprzedaż naszej nieruchomości. Przy cenach bliźniaków czy domów jednorodzinnych w Piasecznie, nawet 1 procent różnicy stanowi przecież dla sprzedającego zauważalny koszt.

sląskwroc88

Posty: 5

 
Wydaje mi się, że warto spróbować samodzielnej sprzedaży i pododawać ofertę do różnych serwisów ogłoszeniowych. Biura nieruchomości proponują dość wysokie prowizje, więc po co tracić, no chyba, że ktoś nie ma czasu zajmować się całą transakcją sam.

Zygzaczek3

Posty: 31

 
A planujesz kupić czy sprzedać dom? Bo ze sprzedażą raczej nie pójdzie Ci szybko. Czasami, jak przeglądam ogłoszenia to niektóre „wiszą” miesiąca w serwisach ogłoszeniowych, no chyba, że pośrednik rzeczywiście będzie miał ogromny talent do promocji oferty.

Adam 105

Posty: 15

 
Bogatą ofertę z sektora budownictwa jednorodzinnego ma Agencja Bracia Sadurscy. Zajrzyj sobie do bazy tego biura: piaseczno.sadurscy.pl/dom/sprzeda%C5%BC. Można znaleźć domy jednorodzinne, bliźniaki i tzw. segmenty Piaseczno. Na rynku działają już od 1990 roku, więc biuro ma naprawdę ogromne doświadczenie.

kubaraj

Posty: 25

 
Najlepiej wybrać licencjonowane, pewne biuro nieruchomości. Przy sprzedaży domu jednorodzinnego czy bliźniaka ważne jest też, żeby firma nie zaproponowała nam jakiejś wygórowanej prowizji. Fajną opcją jest możliwość jej negocjacji.

icee

Posty: 20

 
Wydaje mi się, że oferty biur nieruchomości warto sprawdzać pod kątem ich renomy – zawsze pewniejsze są firmy, które działają w branży już od wielu lat (oczywiście nie jest to sztywną regułą).

Ptaszyna

Posty: 14

 
Wydaje mi się, że warto porównać co najmniej kilka ofert różnych biur podróży, sprawdzić ich licencję, czy posiadają polisę OC zawodu itp. W ten sposób mamy szansę na bezpieczną, korzystną transakcję.

BigM92

Posty: 18

 
Najlepiej chyba oferty biur nieruchomości wybierać pod kątem prowizji. Fajną opcją jest możliwość ich negocjacji – niektóre firmy przewidują taką możliwość.

Hihi_WWW

Posty: 14

 
Myślę, że warto zadbać o to, aby biuro nieruchomości, któremu powierzymy sprzedaż naprawdę dbało o promocję wszystkich ofert. Wprawdzie prowizję firma otrzymuje dopiero od finalizacji transakcji, ale jeśli komuś zależy na czasie, to dobra promocja jest podstawą.

Agusiaa_45

Posty: 34