poszukuję dobrej agencji specjalizującej się w nieruchomościach komercyjnych w Krakowie

poszukuję dobrej agencji specjalizującej się w nieruchomościach komercyjnych w Krakowie

Hej. Kto mi poleci rzetelną, sprawdzoną agencję nieruchomości z Krakowa specjalizującą się w nieruchomościach komercyjnych? Zależy mi na rozsądnych prowizjach.

allegrowicz65

Posty: 8

 
Wśród najbardziej znanych na krakowskim rynku biur nieruchomości znajduje się Agencja Nieruchomości Bracia Sadurscy. Odział Lubomirski ((a-b-s.pl) zajmuje się właśnie halami, biurami, działkami i innymi nieruchomościami komercyjnymi. Mają rozsądne prowizje, zatrudniają licencjonowaną kadrę kierowniczą i naprawdę skutecznie promują oferty.

ciopix

Posty: 22

 
Najlepiej korzystać wyłącznie z usług licencjonowanych biur nieruchomości. W ten sposób mamy gwarancję, że firma jest w pełni rzetelna.

Acclaim

Posty: 16

 
Wydaje mi się, że największe znaczenie ma wysokość prowizji i pod tym kątem warto porównywać oferty renomowanych biur nieruchomości

Koko45

Posty: 35

 
Niektóre biura nieruchomości umożliwiają klientom negocjację prowizji, wydaje mi się, że takie oferty są naprawdę warte polecenia.

miko_poz

Posty: 9

 
Oferty biur nieruchomości warto porównywać też pod kątem prowizji, bo przy drogich nieruchomościach komercyjnych będą to przecież ogromne kwoty (tutaj więc nawet 1 czy 2 procent może okazać się dużą sumą).

Basia1991

Posty: 22

 
Gdy mamy nieruchomość do sprzedania (np. halę magazynową czy biuro), warto wybierać agencje, które rzeczywiście aktywnie promują ofertę. Ceny tego typu nieruchomości są wysokie, więc nie zawsze od razu znajdzie się kupiec, warto wybrać pośrednika, który rzeczywiście pomoże nam przeprowadzić korzystną transakcję.

Alamo

Posty: 26

 
Wybierz sobie biuro nieruchomości, które działa na rynku lokalnym i specjalizuje się właśnie w nieruchomościach komercyjnych w Krakowie. Takie firmy doskonale znają lokalne realia i nie mają wygórowanych prowizji.

Pendrzeec

Posty: 12

 
Wiele zależy też od tego, o jaką dokładnie nieruchomość Ci chodzi, czy chcesz ją sprzedać, kupić, wynająć itp. Niektóre biura specjalizują się np. w halach, inne bardziej w lokalach usługowych i takich ofert mają więcej w bazie.

sthEn

Posty: 19

 
A zależy Ci na sprzedaży czy zakupie nieruchomości komercyjnej? Bo wydaje mi się, że to też ma duże znaczenie podczas wyboru agencji. Gdy chcemy coś kupić ważne jest, aby firma miała dużo ofert w bazie. Gdy zależy nam na sprzedaży ważna jest np. aktywna promocja wszystkich ofert.

NoweCzasy

Posty: 21