agencja nieruchomości Kraków

agencja nieruchomości Kraków

Hej! Biuro nieruchomości z szerokim wyborem mieszkań do wynajęcia w Krakowie – jakie polecicie? Jak zazwyczaj sprawdzam w biurach to mają kilka raptem lokali w ofercie i nie za bardzo jest z czego wybierać i na czym oko zawiesić.

TomekK

Posty: 8

 
Różnie z agentami można trafić, to jak w każdej branży. Znajdą się ludzie od fuszerki, którzy głównie ściemniają i nie znają pojęcia – etyka zawodowa, ale są też dobrzy fachowcy. Zależy jak się trafi.

Lupusx

Posty: 10

 
Ja to zdecydowanie polecam sprzedaż nieruchomości przez biuro. Dużo mniej zachodu i większe bezpieczeństwo samej transakcji. Ja swój dom sprzedawałem przez agencję Sadurscy. Mają biuro na Królewskiej i też jeszcze kilka innych oddziałów w Kraku (dane kontaktowe są na krakow.sadurscy.pl). Długo na nabywcę nie musiałem czekać i fajnie, że od razu się trafił ktoś zdecydowany, a nie jakaś maruda...co się często zdarza.

matek562

Posty: 7

 
Pracowałem kiedyś jako agent nieruchomości i mogę powiedzieć, że jakiegoś super ruchu nie mieliśmy w firmie. Raczej ludzie woleli kupować czy wynajmować bez pośredników, bo się bali prowizji.

Wacław

Posty: 19

 
Jak sprzedawałem swoje mieszkanie to wszystko udało się załatwić bez pośredników i jakoś się dogadałem z klientem. Oczywiście treść umowy była skonsultowana przez prawnika, także pod względem formalnym wszystko załatwiliśmy jak należy, a to jest bardzo ważne przy takich sumach.

Piotrek.P

Posty: 25

 
Hm, doradcą tutaj nie będę zbyt dobrym, bo raczej z agencjami nieruchomości nie mam zbyt wielkich doświadczeń. Raz przeglądałem w jednym biurze lokale pod handel do wynajęcia, ale szczerze mówiąc to nic ciekawego nie mieli, tylko kilka jakiś ruin do mocnego remontu.

Klarka45

Posty: 9

 
Nie mam doświadczeń z biurami, bo za każdym razem jak wynajmowałem komuś swoje mieszkanie to ogłaszałem się w necie i nie było problemu żeby kogoś znaleźć. Dużo zależy od lokalizacji, jak się ma lokal w dobrym miejscu to się lokatora w Krakowie znajdzie w ciągu godziny.

matek562

Posty: 5

 
No ja to na pewno jakbym miał mieszkanie sprzedawać to bym poszedł do biura nieruchomości. Ale zanim to nastąpi, to najpierw muszę kupić swoje mieszkanie, bo póki co wynajmuję. Smutna rzeczywistość w naszym kraju jest taka, że mało kogo stać na własne M.

Robuś

Posty: 14

 
Hm, będę za niedługo się chyba rozglądał za kupcem na swoje mieszkanie, bo żona mnie coraz intensywniej namawia, żebyśmy kupili dom jej koleżanki...Niby fajnie – zamienić mieszkanie na dom, ale z drugiej strony...mieszkanie to jednak większa wygoda moim zdaniem.

alidoli

Posty: 13

 
Od roku mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i my to z właścicielem jesteśmy ugadani na tzw. gębę. Póki co jest okej, ale nie powiem, jakiś tam stres odczuwam, bo nigdy nie wiadomo czy nie zechce mnie wywalić jak coś mu się pozmienia w życiu i będzie potrzebował dla siebie tego mieszkania.

nerkuś

Posty: 5