ogłoszenia najmu mieszkań

ogłoszenia najmu mieszkań

Hej, cześć. Praktycznie na wczoraj muszę znaleźć kogoś, kto by wynajął moje mieszkanie w Krakowie. Gdzie szukać ludzi?

Hihi_WWW

Posty: 14

 
No ciężka sprawa, żeby kogoś znaleźć w miarę szybko, raczej trochę czasu trzeba na poszukiwaniach spędzić. Ja zanim sprzedałem swoje mieszkanie, to chyba przeprowadziłem jakieś 15 prezentacji...Musiałem urlop brać w pracy.

VIP-MIKSOR

Posty: 25

 
Cześć. Powiem Ci, że ja to różnie, raz szukałem na własną rękę, raz przez pośrednika. Każda metoda jest na swój sposób dobra. Warto próbować różnych sposobów, byleby znaleźć kogoś zainteresowanego w miarę szybko. Bo najgorzej jak mieszkanie stoi puste.

emkaer

Posty: 23

 
Z tego co wiem, to większość właścicieli się ogłasza przez neta. Zresztą pośrednicy też wrzucają oferty w serwisy ogłoszeniowe.

Fowl1990

Posty: 18

 
Ktoś mi ostatnio na FB podlinkował stronę starbroker.pl. Przetestowałem sobie, bo akurat mam mieszkanie na sprzedaż i póki co jest okej. Wygląda to krótko mówiąc tak – dodałem swoje mieszkanie do bazy, oferta została automatycznie przekierowana tylko do zarejestrowanych agentów (nie ma tutaj publikacji oferty dla wszystkich). Kilku agentów zaznaczyło, że są zainteresowani, więc wybrałem sobie jednego, który akurat miał najlepsze warunki i dobre oceny od klientów. Zadzwonił do mnie wczoraj i już jesteśmy wstępnie ugadani.

Babeczka

Posty: 12

 
Warto moim zdaniem spróbować poszukać przez taki wynalazek jak Star Broker – starbroker.pl. Wrzucałem tu kilka tygodni temu ogłoszenie i już mam praktycznie dogranego najemcę na lokal w Warszawie. Darmowa rejestracja, ochrona danych – dzwonią tylko wybrani agenci, można oceniać pośredników po transakcji, przez co widać jak na dłoni, kto faktycznie pomaga, a kto nie.

Sarenka

Posty: 6

 
Najlepsze to są negocjacje z ludźmi odnośnie ceny. Ludzie najlepiej to by chcieli, żeby mieszkania sprzedawać po 8 zł od metra. ;

Lubus34

Posty: 28

 
Po ostatnim szukaniu kupca na mieszkanie przez neta jestem wykończony. Dodałem na kilku stronach ofertę i po prostu później tylko wisiałem na telefonie. A najgorzej, że zaczęli też wydzwaniać pośrednicy, a mnie w ogóle taka transakcja przez pośrednika nie interesowała..

johncena67

Posty: 7

 
Próbowałem u kilku agentów nieruchomości szukać pomocy ze swoim domem, ale też oferta wisiała u nich na portalu, wrzucali ją też na inne strony z ofertami i nie szło znaleźć kupca;/

Robuś

Posty: 14

 
Warto popytać znajomych, wrzucić info na fejsa, że szukasz kogoś. Można się zdziwić, że akurat jakiś stary kumpel szuka mieszkania ;-) Przypadki chodzą po ludziach.

Puch23

Posty: 12