Sprawdzone osiedle Campanila pod Wrocławem

Sprawdzone osiedle Campanila pod Wrocławem

Jak oceniacie inwestycję Osiedle Campanila we Wrocławiu? Czy polecanie dewelopera, który ją organizuje?

lary0071

Posty: 24

 
Kupiłem i sprzedałem raz we Wrocławiu, a drugi raz w jego okolicach mieszkania i przyznam, że nieźle zarobiłem. Grunt to stale monitorować rynek wtórny i koniecznie pierwotny. Akurat w tym drugim przypadku we Wrocławiu jest naprawdę dobrze.

KSalen

Posty: 29

 
Jeżeli skorzystasz z oferty dewelopera http://www.format.wroclaw.pl otrzymasz szansę na trzyletni wynajem mieszkania, które możesz później wykupić. To bardzo dobra perspektywa, bo jak wiadomo każdy czeka na jak najlepszy kredyt.

Laleczk34

Posty: 24

 
Radziłbym ci przejrzeć najpierw plany zagospodarowania przestrzennego, a dopiero później podejmować decyzję o zakupie mieszkania.

Nie ma sensu ryzykować przyszłych problemów.

kurolllll

Posty: 25

 
Mnóstwo osób z Wrocławia przeprowadza się teraz do Siechnic,dlatego w tamten obszar zwróciłbym na twoim miejscu konkretniejszą uwagę.

Fogulec

Posty: 39

 
Monitoruj ofertę targów mieszkaniowych organizowanych często na Hali Stulecia. Warto się wybrać, bo są coraz lepsze rozwiązania.

Możesz wynegocjować stawki około dziesięć procent niższe od ceny proponowanej przez dewelopera.

Babuska4

Posty: 22

 
Sprawdź barometr cen za metr kwadratowy nieruchomości we Wrocławiu. Zauważysz, że masz teraz wejście w lekki trend spadkowy. Duża konkurencja na rynku sprawiła, że kupisz nowe mieszkanie za mniej niż 5 000 zł/m2. Cena całkiem niezła, biorąc pod uwagę dalsze perspektywy.

Hmmm222

Posty: 23

 
W marcu byłem na targach mieszkaniowych w Hali Stulecia i przyznam, że interesuje mnie zakup mieszkania w opcji Osiedle Campanila. Nowe mieszkanka, pomoc w finansowaniu, wynajem przed zdobyciem kredytu.

Bardzo rodzinna, ekskluzywna atmosfera. Dwupokojowe zaczynają się od 39 m2, a koszty utrzymania są śmieszne. Deweloper daje na to gwarancję. Po dalsze informacje odsyłam cię na stronę www.format.wroclaw.pl.

Annna1

Posty: 25