wirtualne biuro w Warszawie, jaka oferta ?

wirtualne biuro w Warszawie, jaka oferta ?

Myślałem o skorzystaniu z jakiegoś wirtualnego biura w Warszawie, bo jak na razie nie chciałbym większych kosztów, a mieszkanie mam na uboczu, więc żaden tam dla wizerunku atut :D Jak polecacie jakąś firmę, dajcie znać.

ombre070

Posty: 4

 
Mnóstwo się dowiadywałam już w samym biurze wirtualnym i chyba to jednakże najlepsze rozwiązanie jak dla mnie. Od czasu do czasu potrzebują możliwości wynajęcia sali konferencyjnej, lecz na co dzień mogę pracować w domowym zaciszu :)

alibaba

Posty: 12

 
Z wirtualnego adresu w Warszawie korzystam w www.city-office.pl. Drugi rok już tutaj i współpraca bardzo w porządku. Korzystamy od czasu do czasu z gabinetu do pracy.

Lupusx

Posty: 8

 
A w ramach biura wirtualnego w Warszawie polecacie jakieś konkretne? Nie chciałbym trafić źle i tym bardziej, bo to sam początek działalności, więc wiadomo zależy na profesjonalnym wsparciu. Pewnie przydałaby się pomoc też stricte w formalnościach.

damian

Posty: 8

 
Jak już decyzja to byłabym chętna, natomiast musiałoby to być jakieś rzeczywiście znane renomowane wirtualne biuro w Warszawie w Śródmieściu. Ciekawa jestem, jaka byłaby cena, gdybym zdecydowała się na taki optymalny pakiet i na przykład dłuższa umowa.

345_14

Posty: 11

 
Ja na bank chciałabym zlecić w takim biurze wirtualnym księgowość. Już nie trzeba byłoby się martwić o etat dla księgowej. Pewnie nie najdrożej wynosi taka usługa outsourcingowa.

345_14

Posty: 12

 
Jak stolica, to centrum Warszawy koniecznie. Nie widzę innego sensu i rozwiązania. Też rozpracowuję kilka ofert biura wirtualnego, a więc możecie jak coś dać jakąś jeszcze propozycję. Pomysł jest jak najbardziej opłacalny.

atek562

Posty: 8

 
Masz rację, gdyż sama dość długo rozważałam to rozwiązanie i wreszcie poszłam po rozum do głowy. Dobrze zrobiłam, bo dzięki współpracy z wirtualnym biurem w Warszawie nie muszę martwić się o wysokie koszty za powierzchnię biurową, lecz poza tym też księgowość :D

Oct714

Posty: 15

 
A w ramach biura wirtualnego w Warszawie polecacie jakieś konkretne? Nie chciałbym trafić źle i tym bardziej, bo to sam początek działalności, więc wiadomo zależy na fachowym wsparciu. Pewnie przydałaby się pomoc też stricte w formalnościach.

Babuska4

Posty: 22

 
Osobiście myślałam, że to będzie tylko dobre na sam początek, ale teraz raczej nie mam zamiaru rezygnować. Wygodnie mi, a to dla mnie najważniejsze. Klienci przyzwyczaili się, więc nie mam na razie zamiaru rezygnować. Ale to prawda, że jak wirtualne biuro w Warszawie to jednak w centrum.

TomekK

Posty: 14