Kupię działki Warszawa

Kupię działki Warszawa

Gdzie znaleźć obszerną bazę ogłoszeń dotyczących nieruchomości w Polsce? Potrzebne mi są strony, które naprawdę często aktualizują oferty i można coś ciekawego tam znaleźć:)

Pewnie nie tylko mi zależy na takich witrynach;P

szulmar

Posty: 23

 
Witka!

Człowieku takich portali śmiga w necie chyba milion. Najlepiej próbować w kilku równocześnie. Ja bym tak zrobił!

Hihiotek

Posty: 26

 
Powiem, że dobrze mi się używa serwisu http://oferty-dom.pl. Przejrzysty, ładnie zaprojektowany. Wszystko jest tutaj na swoim miejscu, czyli zarówno sprzedający jak i kupujący bez problemu znajdzie dla siebie nieruchomość, bez konieczności przeglądania setek innych.

ghjss

Posty: 34

 
Jakoś w zeszłym tygodniu dodałem swój dom do bazy ogłoszeń na http://oferty-dom.pl i mogę Ci śmiało rekomendować tę stronkę. Cenowo bardzo korzystnie, płacę symbolicznie, a ogłoszenie jest wysoko pozycjonowane, więc na brak zainteresowania ofertą nie mogę narzekać. Wręcz przeciwnie, ciągle muszę robić prezentacje dla kolejnych chętnych:P

kimeeer

Posty: 29

 
Cześć Ci :)
Nie jest łatwo znaleźć kupca, sam wiem coś na ten temat wiem. Ja się kiedyś ogłosiłem w necie, ale też w radiu nawet naszym miejskim. Niby jakiś odzew był, ale wiadomo tu chodzi o nieruchomość, więc koszty spore, trudno się było ludziom zdecydować.

I chcieliby i bali się...

klotnikk

Posty: 29

 
Heh, ja to jestem starej daty jednak, bo zazwyczaj ogłaszam się w lokalnych gazetach. Ostatnio jak chciałem wynająć mieszkanie to właśnie przez nasz Bydgoski dziennik się ogłosiłem, jak chciałem sprzedać rower to tak samo. Ludzie dzwonili, więc opcja skuteczna:)

radziomil

Posty: 40

 
Ja bym Ci polecił działać na kilka frontów. Są w prasie działy z ogłoszeniami, można przez radio, a nawet w TV czasami lecą takie bloki ogłoszeniowe. Net ma tę zaletę, że tutaj te portale są ogólnopolskie, a w przypadku radia czy gazety, zazwyczaj takie ogłoszenia są regionalne.

need

Posty: 28

 
Powiem Ci, że jak ja szukałem nabywcy na swoje mieszkanie to trochę czasu mi to zajęło jednak:P Mimo że, ogłoszenie miało dużo wyświetleń i widać, że ludzie przeglądali tę stronę, to mało było zdecydowanych osób. Telefon dzwonił, ale może 1 procent tych telefonów to byli ludzie na poważnie zainteresowani moim lokalem.

Smutnyjoe

Posty: 35

 
Dla chcących sprzedać i dla chcących kupić nieruchomości w Polsce polecam http://oferty-dom.pl. Mają oferty z całego kraju, więc każdy może coś tutaj znaleźć. Jeśli chodzi o typy nieruchomości to też jest dość szeroko, bo z jednej strony domy, a z drugiej strony działki i budynki typowo użytkowe.

Maciusinski

Posty: 36

 
Jeśli będę kiedyś potrzebował skorzystać z takiej strony ogłoszeniowej to wtedy tutaj wrócę :) Póki co totalnie nie wiem o czym mowa:P Mieszkanie mam po rodzicach i jak na razie nie chcę się go pozbywać.

Broń Boże :)

sttachu4

Posty: 32