Kupię działki Toruń

Kupię działki Toruń

Cześć, szukam portalu zajmującego się pośredniczeniem w sprzedaży nieruchomości na terenie kraju?

eGall

Posty: 26

 
A kto teraz ma pieniądze, żeby kupić nieruchomość? Zajmij się najpierw wynajmem, a później negocjuj warunki wykupu. Ogłoszenia na pewno nieźle w tym pomagają.

SZczecinek23

Posty: 14

 
Większość ogłoszeń i tak się powtarza na wszystkich portalach, dlatego wytypuj tylko te, które cię faktycznie interesują i podają wiarygodne dane techniczne i kontaktowe.

egerdi

Posty: 25

 
Dobrze jest nawiązać wstępny kontakt przez serwis, a dopiero w drugiej kolejności spotykać się osobiście po potwierdzeniu podstawowych danych. Nie ma sensu trafić czasu.

Klarka

Posty: 29

 
Sprzedałem mieszkanie i garaż wujka przez oferty-dom.pl. Bardzo profesjonalny portal. Umieszczasz ogłoszenie, opisujesz dane techniczne, podajesz cenę, negocjujesz i po kłopocie.

NoweCzasy

Posty: 21

 
Jak chcesz kupić dobrą nieruchomość to tylko przez kontakt za pośrednictwem serwisów ogłoszeniowych. Poznasz dokładnie cenę i niezbędne informacje techniczne budynku, włączając w nie nawet opis okolicy.

Niektóre portale sugerują gotową treść wstępnej wiadomości do kontrahenta. Nie trzeba się zbytnio wysilać podczas nawiązywania kontaktu. Wszystkie dane w ogłoszeniach są moderowane i zgodne z rzeczywistością. Też się wahałem na początku współpracy, ale nie warto, uwierz.

Justynka45

Posty: 34

 
Bardzo korzystnie wyglądają teraz serwisy z ogłoszeniami nieruchomości. To co mnie do nich przyciąga to fakt, że proponują świetny zakres informacji dodatkowych, tj. cechy wykonania budynku, charakter okolicy, plan zagospodarowania, itp. Moim zdaniem duża wiarygodność.

Morchepl

Posty: 26

 
Ogłoszenie jest kluczem do sukcesu. Radziłbym ci wykorzystać usługi profesjonalnego copywritera. Zbuduje ci od podstaw treść ogłoszenia i skutecznie przyciągniesz drugą stronę transakcji.

Fogulec

Posty: 39

 
Dobrze jest nie tylko internet przeglądać. Wiele osób sprzedaje też nieruchomości posługując się klasycznymi ogłoszeniami w gazetach.

Dresik

Posty: 25

 
Niestety na popularnych serwisach ogłoszeniowych znajdziesz tylko oferty z rynku wtórnego. Czy na pewno takich nieruchomości poszukujesz?

kimeeer

Posty: 29