Darmowe ogłoszenia nieruchomości, jaki serwis ?

Darmowe ogłoszenia nieruchomości, jaki serwis ?

Witam. W przeszłości na przeróżnych portalach dodawałem darmowe ogłoszenia nieruchomości. Czy to dalej możliwe?

Rafałek34

Posty: 3

 
Jestem przekonany, że publikując darmowe ogłoszenia nieruchomości będę w stanie sprzedać swoje mieszkanie, które otrzymałem w spadku kilka lat temu.

labuh

Posty: 5

 
Długo szukałem portalu, na którym publikacja darmowych ogłoszeń nieruchomości nie jest w żaden sposób utrudniona. Mam już swoje typy w tym zakresie, ponieważ widzę, w obrębie jakiego portalu moje anonse notują zdecydowanie najwyższą liczbę wyświetleń.

dudi

Posty: 30

 
W moim odczuciu darmowe ogłoszenia nieruchomości mogą wyłącznie pomóc sprzedać mieszkanie lub dom w zdecydowanie bardziej atrakcyjnej cenie z punktu widzenia sprzedawcy. Macie jednocześnie szansę dotrzeć do jeszcze szerszego grona potencjalnych nabywców. To dobry pomysł.

pawel253

Posty: 7

 
Praktycznie od zawsze dodaję darmowe ogłoszenia nieruchomości i jestem usatysfakcjonowany ich skuteczności. Nie mam zastrzeżeń do serwisów, z jakich aktywnie korzystam. Polecę je w osobnej wypowiedzi, gdy wrócę do domu z pracy.

Jacuś22

Posty: 28

 
Kilkukrotnie dodawałem już darmowe ogłoszenia nieruchomości i za każdym razem byłem niezmiernie zaspokojony. Moje uznanie zyskały przede wszystkim serwisy, jakie pozwalają na dodanie ogłoszenia razem z obszerną ilością zdjęć. Zdjęcia zdecydowanie pomagają zainteresować potencjalnych kupujących.

Himu87

Posty: 14

 
Ostatnio odwiedziłem pewien serwis, w którego obrębie zetknąłem się z setkami darmowych ogłoszeń nieruchomości. Zapoznałem się z nimi, aczkolwiek żaden z anonsów nie znalazł zainteresowania w moich oczach. Szukam wymarzonego domu dalej…

gumert

Posty: 13

 
Mam świadomość, że darmowe ogłoszenia nieruchomości stanowią przedmiot zainteresowania wielu użytkowników. Z tego względu polecam http://houser.pl. Ten portal powinien sprostać Waszym oczekiwaniom :)

seweryn

Posty: 4

 
W przeszłości raz zdarzyło mi się zapłacić za dodanie ogłoszenia. Od tamtego momentu cały czas korzystam z darmowych ogłoszeń nieruchomości. Moim zdaniem to nieopłacalne inwestowanie w ogłoszenia, albowiem darmowe anonse dają identyczny efekt. Polecam!

jumbertus

Posty: 14

 
Jestem w 100% pewny, że darmowe ogłoszenia nieruchomości pozwalają sprzedać zdecydowaną większość nieruchomości, które trafiają na rynek. Trudności mogą być związane z nieadekwatną ceną.

090913123

Posty: 14