Nowe mieszkanie, warto czy nie ?

Nowe mieszkanie, warto czy nie ?

Cześć Wszystkim.

Mam takie dość istotne pytanie. Jesteście mi w stanie powiedzieć jak będą się rozkładać ceny za mieszkania w 2015 roku? Planuję zakup mieszkania, ale zapomniałam przy wyliczeniach uwzględnić inflacje i tego typu sprawy.

Czy to ma taki duży wpływ na cenę mieszkań?

Kruk

Posty: 26

 
Ja osobiście uważam, że jest to raczej normalna kolej rzeczy, że przy wzroście minimalnego wynagrodzenia rośnie także cena nieruchomości mieszkalnej.
Nie wiem jak lokale usługowe, ale to temat na innego posta.

kubaraj

Posty: 25

 
Według mnie obecny rynek nieruchomości w Polsce jest w miarę stabilny. Z pewnością o ile ma się środki to warto jest kupować nowe mieszkania i je odsprzedawać jako nowe, albo wynajmować. Ja osobiście wynajmuje mieszkanie bezdzietnej parze i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Mieszkanie jest zadbane, pieniądze na czas a z wynajmującymi idzie się dobrze dogadać, gdy trzeba coś załatwić.

Wiem, że bywają różni ludzie, ale warto jest zaryzykować i dać komuś szansę.

Uleczek4

Posty: 24

 
Co do opłacalności dom vs mieszkanie, to ja bym się kierował preferencjami. Pomyśl po prostu gdzie Ci będzie lepiej.

Kosztowo to dość podobnie wygląda obecnie, więc wybierz to co preferujesz.

Gruszek2

Posty: 26

 
Cześć.

Widzę, że nie ja jedyna mam takie dylematy :-) Jednakże sama jeszcze nie doszłam do konsensusu ze swoimi myślami, więc i Tobie nic nie doradzę. To, co jest ważne to obliczenie swojego budżetu i zrobienie prognozy finansowej. W końcu działki, mieszkania czy domy znajdują swoich kupców.

add1cted

Posty: 35

 
Nie wiem jak to napisać, aby nie urazić niektórych ludzi, więc po prostu powiem, że każdy jest odpowiedzialny sam za siebie i swoich najbliższych. Powinieneś być w stanie określić na co Ciebie stać, a o ile nie stać Cię na dom dla Ciebie i twoich dzieci to niestety musisz się bardziej postarać.

secret santa

Posty: 26