administracja nieruchomościami Gdańsk

administracja nieruchomościami Gdańsk

Hej! Znacie może jakąś firmę z okolic Trójmiasta, która mogłaby się podjąć zlecenia w zakresie administracji nieruchomościami?

wrrraak22

Posty: 2

 
Z tego co się zdążyłam zorientować to na terenie Trójmiasta najlepszą opinią za usługi w zakresie administrowania nieruchomości cieszy się firma Osiedle Zielone. Świadczy kompleksowe i naprawdę profesjonalne usługi.

allegrowicz65

Posty: 3

 
My już przerobiliśmy współpracę z kilkoma administratorami nieruchomości, która za każdym razem kończyła się rozwiązaniem umowy za niedotrzymywanie warunków umowy. Jak znacie profesjonalną firmę z Gdańska to chętnie skorzystamy z jej usług!

dumser56

Posty: 8

 
Na pewno podobnie jak naszą wspólnotę mieszkaniową zainteresuje was oferta administrowania nieruchomościami, którą można sprawdzić na stronie pod adresem www.osiedlezielone.eu. Usługi świadczone przez firmę Osiedle Zielone z tego ci sprawdziliśmy cieszy się dobrymi opiniami na terenie całego Trójmiasta.

Yuri20

Posty: 7

 
Mieszkańcy mojego osiedla są zbulwersowani jego administrowaniem, a wspólnota mieszkaniowa nic z tym nie robi! Klatki schodowe zapyziałe, a teren wokół drzew i trawniki zaniedbane. Już czas zmienić firmę administrującą i skorzystać naprawdę ze sprawdzonej oferty usług z Gdyni!

Zlomex

Posty: 26

 
My też szukamy firmy, która zajmuje się administrowaniem nieruchomości w Trójmieście. Zastanawiamy się nad skorzystaniem z usług „Osiedle Zielone” bo akurat na terenie Gdyni cieszy się bardzo dobrymi opiniami.

beata77

Posty: 8