fotograf ślubny Radziejów, szukam ?

fotograf ślubny Radziejów, szukam ?

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu, poleceniu dobrego fotografa ślubnego w Radziejowie. Może być z okolic. Najważniejsze to dla mnie, żeby miał wolne terminy na przyszły rok :D Jak coś, to bardzo dziękuję za pomoc.

opert34

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o fotografa ślubnego, to też mieliśmy problem. W końcu znaleźliśmy w Kruszwicy kogoś, kto miał wolny termin. Tak jest, gdy zaplanujesz ślub nagle :D Szukaj wytrwale. Powodzenia.

Gosienka54

Posty: 14

 
Uważam, że najlepiej rok wcześniej. U nas to był termin, w którym bez problemu można było znaleźć fotografa ślubnego ze Strzelna i to niejednego. Oczywiście można szukać gdzieś dalej, można umówić się na dopłatę. Myślę, że to musiałby być ktoś rzeczywiście wyjątkowy, żeby dopłacać :D Tak czy inaczej, usługa jest droga.

Gwido67

Posty: 18

 
Tu macie niesłychanie doświadczonego fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego http://fotoquznia.com.pl. To doświadczony fotograf mający dużo udanych sesji zdjęciowych na koncie. Polecam, albowiem sami radujemy się pamiątką ślubną wykonaną właśnie poprzez niego. Na stronie ma portfolio, można się zapoznać.

newszablon

Posty: 17

 
Na spokojnie. Wszystko trzeba zrobić w okresie okołoślubnym na spokojnie. Wybór fotografa ślubnego w Strzelnie to kolejny dylemat :) Można zacząć poszukiwania wcześniej, żeby nie zostawić tej ważnej sprawy na ostatnią chwilę. Fotografowie mają sporo zaklepanych terminów.

kikiriki2k

Posty: 7

 
Też wolałam przygotowania podzielić i zrobić wszystko na spokojnie. Fotografa ślubnego z Radziejowa zarezerwowałam ponad rok uprzednio. Dobrze zrobiłam, albowiem to był okres, w jakim dużo było ślubów. Najważniejsze to właśnie, żeby był spokój. Z doświadczenia wiem, ile nerwów przeżyła moja siostra. Nauczyłam się na jej błędach :)

Klarka45

Posty: 9

 
Na razie planuję ślub, lecz widzę, iż większym problemem będzie fotograf ślubny w Strzelnie :D Jak możecie polecić kogoś, kto ma wolne terminy na 2019 rok, dajcie znać. Chciałabym mieć ten temat z głowy, jeżeli okazuje się, iż to tak poważny kłopot. Piszcie i polecajcie, może na priv jakieś zdjęcia ewentualnie.

Wygodniś22

Posty: 13

 
Też uważam, że miła współpraca to pierwszy krok do sukcesu. Ja już po ślubie, ale pamiętam, ile dylematów było. Najpierw szukaliśmy wolnych terminów. Nie można było znaleźć fotografa ślubnego we Włocławku. Trzeba było szukać z okolic.

pawel253

Posty: 4

 
Nie ma co narzekać. Trzeba wziąć się po prostu za szukanie troszkę uprzednio. W naszym przypadku chodziło o fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego. Wystarczyło pół roku. No ale nie mówię, że tak jest zawsze :)

Kidi

Posty: 17

 
U mnie było wszystko na wariackich papierach :D Dobrze, iż w ogóle udało mi się odnaleźć fotografa ślubnego z Włocławka, który miał wolny termin. Opatrzność chyba nad nami czuwała ;) W przeciwnym razie tego nie da się wytłumaczyć :)

bruklin187

Posty: 5