fotograf niepodległości, oferta ?

fotograf niepodległości, oferta ?

Z góry dziękuję za pomoc w odszukaniu dobrego foto studio w stolicy :) Najlepiej, gdyby mieściło się gdzieś blisko Pola Mokotowskiego. Jak coś, to piszcie i polecajcie. Sprawa dość pilna. Istotna jest dla mnie cena.

Kwatuszek

Posty: 3

 
Poszukujemy fotografa gdzieś koło Pól Mokotowskich. Będzie najbliżej dojechać z naszym maluszkiem na sesję zdjęciową. Piszcie i polecajcie, jeśli jesteście zadowoleni z jakichś usług foto.

TomekK

Posty: 8

 
Ja szukam jakiegoś konkretnego foto studia najlepiej blisko Pól Mokotowskich, gdzie wykonują też zdjęcia na płótnie. Nie mam wygórowanych oczekiwań, niemniej jednak wiem, że nie jest to tania usługa. Jak płacić, to chociaż nie powstydzić się takiego obrazu.

audi80

Posty: 5

 
Mnie też przydałby się dobry fotograf gdzieś koło Pola Mokotowskiego. Mam sporo starych negatywów do wywołania. Nie wiem jednak, gdzie się udać, żeby mieć pewność, że choć to stare negatywy dadzą radę. Zależy mi na tych zdjęciach, bo to pamiątka. Jak coś wiecie na ten temat, to dajcie znać. Dziękuję.

neimar10

Posty: 9

 
www.foto-studio158.pl tu masz link do sprawdzonego studia fotograficznego. W foto studio 156 zapewniają usługi wysokiej jakości. Miałem problem z wywołaniem starych fotografii. Tu posiadają wyśmienitym sprzętem. Mam nadzieję, iż pomogę poleceniem tego studia. Pozdrawiam.

miko_poz

Posty: 12

 
To muszę sprawdzić, bo zależy mi na sesji narzeczeńskiej :D To byłaby świetna pamiątka oprócz sesji ślubnej. Wiem jednak, że jak jest dobre foto studio, to zwykle jest stale zajęte :( Nie mają terminów. Może sprawdzę na tych Polach Mokotowskich, bo tu mają dość dobre opinie.

Polerusik

Posty: 9