zdjęcia do dokumentów M1, polecicie ?

zdjęcia do dokumentów M1, polecicie ?

Witam serdecznie. Mam pytanie o laboratorium fotograficzne w M1. Czy warto tu zlecić odbitki? Nie mogę znaleźć nigdzie jakichś konkretnych opinii. Jeśli możecie pomów, z góry bardzo dziękuję.

Babeczka

Posty: 1

 
Mam niesłychanie idealne zdanie o sprawianiu fotografii w M1. Tam pracują naprawdę profesjonaliści, którzy wiedzą, jak obsługiwać nowoczesny sprzęt. Wywołałem zdjęcia z wypadu w góry. Super jakość.

Fowl1990

Posty: 16

 
Fotografie do dokumentów M1. Ja tylko tutaj korzystam, jak jestem zmuszona czy ktoś z mojej rodziny. Szybka realizacja, a człowiek wygląda na zdjęciu jak człowiek :D Jeszcze nie miałam złych doświadczeń z tym punktem.

turysta00

Posty: 9

 
Mnie pasują te usługi fotograficzne http://fotograf-m1.pl. Punkt foto znany i ceniony od lat. Mają nie tylko najlepsze usługi, ale też całkiem w porządku ceny. Znam ich od lat. Wielokrotnie korzystam z sprawiania zdjęć. Dobre laboratorium w Krakowie.

Phylu

Posty: 2

 
Też będę musiała zastanowić się nad jakimś laboratorium fotograficznym w Krakowie. Dobrze, że opiniujecie się te firmy, bo w przeciwnym razie miałabym poważny dylemat. Wiadomo, teraz coraz rzadziej korzysta się z powodowania zdjęć. Niesłychanie zależy mi na jakości, bo to zdjęcia z chrztu.

matek562

Posty: 8

 
O to widzę, że coś dla mnie dokładnie :) Jak szukałem powodowanie fotografii w Nowej Hucie, musiałem przeoczyć to miejsce. Czeka mnie duża ilość odbitek, zatem muszę mieć na uwadze tylko dobrze opiniowane punkty.

nevya22

Posty: 21

 
Miałem dużo wątpliwości, zanim zdecydowałem się oddać zdjęcia do wywołania. Odbitki w Nowej Hucie to dużo ofert. Jak co do czego przyszło, nie miałem zaufania do żadnego. Naczytałem się niepochlebnych opinii.

pawel253

Posty: 6

 
U mnie podobnie. Jak mam zrobić zdjęcia do dokumentów, jestem chora :D Z góry wiem, że będzie kiepskie ;) W Krakowie jest sporo punktów, ale jeszcze nigdy nie trafiłam na profesjonalnego fotografa, który należycie podszedłby do sprawy. Teraz mają tyle możliwości retuszu. Jak coś, to piszcie i polecajcie.

Pacothelllucia

Posty: 12

 
Zwykle nie powoduję fotografii, więc raczej nie wiem, jaki punkt. Pod nosem mam jeden, natomiast nie mam o nim bladego pojęcia. Nawet nie wiem, ile teraz kosztują odbitki w Nowej Hucie. Natomiast to fajny pomysł, żeby wywołać zdjęcia z wypadu i umieścić w tradycyjnym albumie ;) teraz to chyba mało kto takie ma.

Klarka45

Posty: 14

 
Jak już wywoływać fotografie, to w porządnej jakości. Teraz mnóstwo rzadziej to robimy, więc temat akurat wpisał się w moje potrzeby :D Muszę zrobić album dziecku i zależy mi na dobrym punkcie, w jakim będę miała pewność, że odbitki nie tylko będą ładne, lecz też trwałe. Śledzę wątek odbitek w Krakowie i serdecznie pozdrawiam.

Oct714

Posty: 4