dobry fizjoterapeuta w Gdyni lub w Gdańsku

dobry fizjoterapeuta w Gdyni lub w Gdańsku

Hejka. Ile mogą kosztować usługi, jakie świadczy wykwalifikowany fizjoterapeuta w Gdańsku? Pytam, gdyż mam ograniczony budżet, a potrzebuję wrócić do pełnej sprawności :-)

mnichu66

Posty: 4

 
Interesowało mnie to, ile może kosztować rehabilitacja w Gdańsku lub Sopocie i masaż i ćwiczenia na mózgowe porażenie dziecięce. Byłam przerażona, bowiem ceny okazały się niesamowicie wysokie. W tej chwili nie wiem, co powinnam wykonać.

pawel253

Posty: 15

 
Nie ukrywam, że dobry masażysta w Gdańsku trafił mi się dopiero wówczas, gdy skorzystałam z usług kilku przedstawicieli tej profesji. Teraz pozostaję jemu wierna :)))

Pepkoo2

Posty: 5

 
Niedawno potrzebny był mi rehabilitant w Sopocie lub w Gdańsku. Przyznam szczerze, że rekomendacje na tym forum były niesamowicie pomocne.

Rodon22

Posty: 15

 
Mam namiary na co najmniej kilku fachowców, którzy od wielu lat zajmują się rehabilitacją kręgosłupa Gdańsk. Bez najmniejszego problemu mogę Wam je przekazać na priv :)

EKO-Chatka

Posty: 38

 
Osobiście udało mi się wyeliminować ból kręgosłupa Gdańsk, choć najpierw musiałam odwiedzić co najmniej kilku rehabilitantów. Nie powiem, bo wydałam na ten cel sporo pieniędzy, aczkolwiek nie żałuję. Ból ustąpił w 100%.

clhseba

Posty: 10

 
Dobry fizjoterapeuta w Gdańsku posiada swoją ofertę na tej stronie:
http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. Korzystam z jego usług od kilku lat. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do jego pracy.

Oct714

Posty: 15

 
Interesowało mnie to, ile może kosztować rehabilitacja w Gdańsku lub Sopocie i masaż i ćwiczenia na mózgowe porażenie dziecięce. Byłam przerażona, ponieważ ceny okazały się niesamowicie wysokie. W tej chwili nie wiem, co powinnam zrobić.

Anno Domini

Posty: 6