Stelaż kufra centralnego GIVI, jaki sklep?

Stelaż kufra centralnego GIVI, jaki sklep?

Witam.
Planuję nabycie stelażu kufra centralnego GIVI, lecz przerażają mnie nieco ceny.

Jak je zmniejszyć?

Dagmara87

Posty: 17

 
Dla komfortu pasażera mojego motocykla zawsze staram się wyposażać go w oparcie kufra GIVI. Nie jest to jakiś irracjonalnie wysoki wydatek, ponieważ ostatnio za takie oparcie zapłaciłem zaledwie 150 złotych. Z kolei pasażer mógł cieszyć się naprawdę komfortową jazdą.

roudee

Posty: 11

 
Stelaż kufra centralnego GIVI to jeden z produktów, który jest kosztowny, bo jego zakup zamyka się kwotą 400-500 złotych.

Z mojego doświadczenia wynika, że warto zrealizować jednak zakup wysokiej jakości produktu zamiast decydować się na chińskie podróbki, które nie niosą za sobą jakiejkolwiek wartości. Ich wygląd pozostawia również wiele do życzenia.

djcube1985

Posty: 38

 
Z uwagą przeczytałem Wasze wszystkie porady, które związane są z tym, które akcesoria GIVI należałoby wybierać, lecz których wypadałoby jednakże unikać. Dzięki temu uchroniłem się przed kiepskimi decyzjami, których potem mógłbym po prostu najzwyczajniej w świecie żałować.

OzZ

Posty: 19

 
Za każdym razem, gdy ktoś kupuje kufer motocyklowy musi najpierw zastanowić się nad tym, aby kupowanie poprzedziła płyta pod kufer GIVI.

Wybór wydaje się łatwy w szczególności, gdy trafimy do sklepu, w którym sprzedawca udzieli nam fachowej pomocy.

BerciQ89

Posty: 14

 
Z mojej perspektywy mogę polecić stelaż kufra centralnego GIVI, a zarówno sklep, w którym zrealizowałem taki nabycie. Mam na myśli sklep: http://www.motor-sklep.pl/stelaz-kufra-centralnego-givi-1104fz-honda-crossrunner-800-11-14-p-58.html, w którym uzyskałem najlepszą cenę na rynku. Na pochwałę zasługuje zarówno kontakt ze strony sklepu i szybka dostawa.

Polecam!

Dragon

Posty: 12

 
Dziwi mnie, że tak sporo ludzi ma problemy z wyborem stosownej płyty pod kufer GIVI.

Wystarczy przecież zorientować się, jaki system oferuje kufer motocyklowy, jakim jesteśmy zainteresowani, a potem dopasować do niego płytę. Niech pochodzi ona od dobrego producenta, albowiem różnice cenowe w tej kategorii produktów są rzeczywiście niewielkie.

Yuri20

Posty: 6

 
Długo zastanawiałem się która płyta pod kufer GIVI spełni moje oczekiwania. Szybko odszukałem jednak odpowiedni uniwersalny zestaw, który w przyszłości może potencjalnie pozwolić mi na wymianę kufra centralnego na inny, który być może w przyszłości mnie zainteresuje. Polecam sprawdzić, aby płyta posiadała komplet pozwalający na bezproblemowy jej montaż w motocyklu.

mikuś89

Posty: 14

 
Nigdy nie zastanawiałem się czy jest mi potrzebne oparcie kufra GVI, bo zawsze podróżowałem sam. Z drugiej strony taki nabycie wydaje mi się zasadny, gdy podróżujemy z kimś. Pożądane byłoby zadbać także o jego bezpieczeństwo (kask), jak i komfort jazdy, czyli odpowiednie oparcie ulokowane na kufrze.

Kitas

Posty: 15

 
Dla komfortu pasażera mojego motocykla zawsze staram się wyposażać go w oparcie kufra GIVI. Nie jest to jakiś irracjonalnie wysoki wydatek, gdyż ostatnio za takie oparcie zapłaciłem zaledwie 150 zł. Z kolei pasażer mógł weselić się rzeczywiście komfortową jazdą.

EKO-Chatka

Posty: 38