Zakładanie biznesu w norwegii

Zakładanie biznesu w norwegii

Proszę o porady dotyczące zakładania biznesu w Norwegii oraz opcji fakturowania. Kompletnie się na tym nie znam, a chcę tam rozpocząć prowadzenie biznesu.

Paqu

Posty: 20

 
A wiecie, że bezrobocie w Norwegii wynosi niecałe cztery procent? A u nas pewnie kilkadziesiąt. To się nazywa kurcze różnica.

UK_1234

Posty: 22

 
Jeżeli poważnie myślisz o Norwegii podejmujesz bardzo dobrą decyzję. Mój znajomy, nisko wykwalifikowany pracownik zarabia kilka razy więcej ode mnie. Mieszkam dalej w Polsce :(

marcinmg

Posty: 34

 
Ja jestem w Norwegii już kilka dobrych lat, na własnej działalności i nie płacę zbyt wielu podatków. {Żję znacznie lepiej niż w Polsce. Działam w branży IT. Tutaj jest mania na specjalistów. Jak masz pomysł wpadaj. Chętnie pomogę.

Kazdyy02

Posty: 21

 
Słuchaj, przydadzą ci się na pewno programy, dzięki którym faktura w Norwegii nie będzie problemem. Wiem, że tego ludzie tam działający nie ogarniają do końca. Masz wiele gotowych opcji, ale lepiej skorzystać z dedykowanych ofert biur rachunkowych funkcjonujących na tamtym rynku. Masz pewność aktualizacji przepisów. Mogę bez wątpliwości polecić następującą opcję- www.norwegiaconsulting.pl/fakturawnorwegiiprogramy.php

dof77

Posty: 18

 
Możesz sobie ściągnąć bez problemu gotowe programy do fakturowania z szablonami. Nie ma szans na popełnienie błędu.

Ppako72

Posty: 37

 
Polacy w Norwegii podobno najczęściej otwierają firmy, bo boją się stracić pracę na etacie. Ten problem niestety dotyka imigrantów.

Marta

Posty: 42

 
Lepiej samodzielnie w Norwegii nic nie robić pod względem prowadzenia firmy, bo kary finansowe cię zjedzą. Lepiej sobie zatrudnić biuro rachunkowe.

Fiflek

Posty: 28

 
Najtrudniejsze, jak dla mnie jest fakturowanie. Trzeba szukać standaryzowanych pod tamten rynek programów. W tym odnośniku dam ci kilka opcji http://www.norwegiaconsulting.pl/fakturawnorwegiiprogramy.phphttp://www.norwegiaconsulting.pl/fakturawnorwegiiprogramy.php. Pozdrawiam i życzę szczęścia w Norwegii.

uiids

Posty: 38

 
Jak prowadzisz własny biznes w Norwegii to się dodatkowo ubezpiecz, bo tam płatna służba zdrowia przecież.

Fanatyk

Posty: 27