Zdolnosc kredytowe, jaki serwis

Zdolnosc kredytowe, jaki serwis

Jaki portal polecacie, jeśli chodzi o rankingi kredytów? Fajnie jakby to były zestawienia wraz z rozpisanymi ratami, oprocentowaniem, tak żebym wiedział ile muszę w sumie zapłacić i w jakim czasie.

Wimner56

Posty: 18

 
Jak się starałem o hipoteczny to oferty wyszukiwałem przez http://www.digitalmoney.pl. Rzetelna porównywarka i symulator kosztów. Dość precyzyjnie oszacowali mi nawet wysokość raty. Myślę, że warto sprawdzić.

Zawsze to jakaś pomoc.

czes212

Posty: 22

 
Osobiście, myślę, że dobrze sprawdzić takie miejsca w sieci jak stronka http://www.digitalmoney.pl.

Bez wychodzenia z domu można dość głęboko zapoznać się z tym co teraz oferują banki i pozabankowe. Zestawienia robią szczegółowe, czyli z wysokością rat, czasem trwania spłaty, prowizją, ratami równymi lub malejącymi i tak dalej.

dudi

Posty: 30

 
No dzisiaj to ludzie często żyją na kredyt...Sam bym mało co w spiralę długu nie wpadł w pewnym momencie. Wydawało mi się, że mam wszystko pod kontrolą, aż tu nagle strata pracy i się zaczęły schody.

Smutnyjoe

Posty: 36

 
Generalnie ja to się broniłem przed kredytem tak długo jak to było możliwe. Niestety musiałem ostatnio wziąć kasę z banku, bo wesele robię, a to już są duże koszty...Myślę, że korzystną ofertę znalazłem poprzez http://www.digitalmoney.pl.

Profesjonalnie prowadzony ranking kredytów i pożyczek. Warto rzucić okiem.

Anno Domini

Posty: 20

 
Noo...ja też potrzebuję dodatkowych środków. Muszę zrobić wesele swojej córce i jak wstępnie policzyliśmy będzie to impreza warta 20 tyś złotych na rodzinę...

Czyli w sumie 40 tyś PLN-ów!

Bączeak

Posty: 26

 
Sam nie jestem jakimś ekspertem w tym temacie. Mam na koncie jedną chwilówkę i to jakieś dwa lata temu. Jako że, szybko spłaciłem to nie miałem żadnych kłopotów z tą pożyczką:))

Życzę każdemu szybkich spłat!

Jjoannna

Posty: 24

 
Faktem jest, że w necie znajdziesz teraz mega dużo stron z porównaniami pożyczek i kredytów. Mnie się ciężko z większości takich serwisów korzysta. Jeśli już to wchodzę na http://www.digitalmoney.pl.

Dużo szczegółowych, praktycznych informacji można tutaj znaleźć. Wysokość rat, łączna suma do spłaty, czas trwania spłaty, typ rat...Detaliczna porównywarka.

hybris4

Posty: 20

 
Warto korzystać z internetowych porównywarek, dają duże rozeznanie w krajowej ofercie. Ja na przykład odwiedzam serwis http://www.digitalmoney.pl, bo jest wyjątkowo przejrzysty na tle pozostałych. Wystarczy wklepać wysokość kredytu/pożyczki, okres kredytowania i miasto, żeby zapoznać się z dostępnymi ofertami.

namok

Posty: 34

 
My z żoną to mamy na koncie dwa kredyty w tym momencie.

Jeszcze będziemy je spłacać przez półtorej roku. Jeden poszedł na wesele syna, a drugi na nowe meble do salonu. Ale jak już spłacimy te kredyty to wyjdziemy ładnie na prostą!

Nowe oblicze

Posty: 20