ogrodzenia boisk, jakaś oferta ?

ogrodzenia boisk, jakaś oferta ?

Chcę kupić profesjonalną siatkę asekuracyjną. Jaki sklep polecacie? Może podpowiecie, na co zwrócić szczególną uwagę przy takim zakupie? Czekam i dziękuję za wszelką pomoc, bo sprawa jest pilna.

waclawk6

Posty: 1

 
Z własnego doświadczenia mogę podpowiedzieć, że najlepsze siatki budowlane to właśnie te polipropylenowe z bezwęzłowego PP. To solidne konstrukcje na lata.

Black_Riot

Posty: 10

 
Najlepszej jakości siatki są właśnie te polipropylenowe, choć polietylenowe są równie dobre. Co do siatek dekarskich czy też innych budowlanych certyfikaty to wymóg. Należy mieć je na uwadze i dopytać o nie jak coś. Naturalnie nabycie najlepiej zrobić u jakiegoś renomowanego polskiego sprzedawcy, żeby mieć pewność, że to nasz polski produkt.

AlU

Posty: 25

 
Zobaczcie sobie tutaj https://fulo.pl/61-siatki-na-rusztowania. Mają siatki na rusztowania o różnych parametrach. Wybór jest duży, a często też mają jakieś promocje. Nam udało się kupić w naprawdę dobrej cenie.

taplaty

Posty: 33

 
A sami montowaliście ogrodzenie boiska w szkole, czy zamawialiście ekipę? U nas szykuje się remont i właśnie nie mam za niesłychanie pojęcia, czy montaż ogrodzenia jest łatwy.

debra76

Posty: 6

 
Mam ten sam kłopot tyle, iż z siatką dekarską. Nie wiem, jakie parametry wybrać. Chyba lepsza będzie o drobniejszym oczku, ale może się mylę. Jak coś, to dajcie znać, czym wy kierowaliście się przy wyborze siatki na budowę. Na rynku jest dużo ofert i mam poważny dylemat. Im wiecej, tym widać, iż gorzej.

Jasio234

Posty: 13

 
Ktoś pytał o PP, czy jest odpowiedni dla siatek na rusztowania. Tak, ponieważ to tworzywo elastyczne i solidne. Nie pęka i nie rozciąga się. Z własnego wyboru jestem bardzo zadowolony, dlatego polecam. Polipropylen sprawdza się też w ramach siatek asekuracyjnych.

marcin225

Posty: 10

 
Większość sklepów z ogrodzeniami boisk do piłki nożnej oferuje ich montaż. Ceny nie są aż tak niesłychanie wygórowane, żeby decydować się na samodzielną robociznę. Można poszukać promocji itp.

zenek15

Posty: 7

 
Ogólnie PP jest idealnym tworzywem, jeśli bierzemy pod spostrzeżenie eksploatację zabezpieczeń na budowach. Siatki na budowę można kupić o różnej wielkości oczek i znakomicie dopasować pod kątem konkretnych potrzeb. U nas też się sprawdza. Nie zmienialiśmy siatek już od kilku lat, bowiem ich stan jest ciągle ok :)

Mareczek

Posty: 6