Tania Wymiana walut przez internet

Tania Wymiana walut przez internet

Ma ktoś tutaj doświadczenia z kantorami internetowymi? Jak u nich wygląda prowizja? Poza tym, interesuje mnie też przelewanie tych wymienionych środków na konto, to też coś kosztuje?

Jaki kantor online oferuje niskie opłaty tego typu?

ciopix

Posty: 22

 
Czasami w tych stacjonarnych punktach można okazyjnie kupić walutę. Zależy też sporo od miasta, ale wcale nie jest powiedziane, że w necie będą lepsze warunki.

marcinmg

Posty: 23

 
Nie wiem, gdzie się bardziej opłaca – w internecie, czy normalnie. Zakładam, że jest porównywalnie, ale przez neta pewnie szybciej i wygodniej, zależy kto co lubi.

Miśka

Posty: 21

 
Hejka:)

Ogólnie to jestem otwarty na takie platformy wymiany walut. Jak będę następnym razem chciał wymienić pieniądze to rzucę okiem na ofertę internetowych kantorów.

Filecz34

Posty: 27

 
Dobry!

Akurat jestem trochę doświadczony przez te całe kantory, bo zarabiam w euro. Chyba najlepiej korzysta mi się z platformy www.amronet.pl. Tutaj wymiana jest między użytkownikami.

Faktycznie można czasami więcej zyskać, niż stacjonarnie.

UK_1234

Posty: 22

 
Różnie mówią o takich internetowych wynalazkach. Wiem, że jeden mój kolega korzysta...nic się nie żalił, więc pewnie nie ma z takim kantorem problemów....ale różnie można trafić.

yaoks

Posty: 24

 
Jak ostatnio gadałem z kumplami to już większość z nich wymienia euro przez internet. Ja jeszcze jestem pełny oldschool, ale pewnie też się przerzucę na online.

trapkodobry

Posty: 38

 
Ostatnio wymieniałem EUR przez http://www.amronet.pl i jestem zadowolony. Nie trzeba nic płacić za rejestrację, a sama prowizja minimalna. Najfajniejsza jest jednak szybkość. Praktycznie całość zajęła mi kilka chwil.

Pozdr!

anjopal67

Posty: 28

 
Znam może ze cztery kantory, które działają na dość dobrym poziomie, jeśli chodzi o internet. Najlepiej mi osobiście korzysta się ze strony http://www.amronet.pl. Fajnie zaprojektowana, wszystko tutaj widać jak na dłoni. Mają przelicznik walut do dyspozycji, niską prowizję i nie pobierają spreadu.

234_9867

Posty: 35