artykuły o technologii, gdzie ?

artykuły o technologii, gdzie ?

Jakie artykuły o finansach polecacie? A może dokładniej. Szukam strony, gdzie porady są naprawdę profesjonalne, a nie pisane przez pseudo specjalistów w tej dziedzinie, którzy przeredagowują inne artykuły.

hertinho

Posty: 1

 
Lubię czytać poradniki o technologii. Ciekawi mnie wszystko, co teraz wymyślają :) Niekiedy aż trudno uwierzyć, że można mieć co czynienia z takimi rzeczami. Jak macie jakieś własne propozycje blogów czy serwisów, to chętnie poczytam. Polecajcie, dawajcie :D Z góry dzięki.

Becik45

Posty: 2

 
Każdy dobry artykuł czy poradnik przybliża wiedzę. Książki, a nawet porady na portalach są niezwykle okej. Kurs jak najbardziej. Zanim zacząłem własny biznes, czytałem sporo artykułów o finansach odpowiednio na każdej stronie. Poniektóre powielały się, natomiast to nic straconego. Potem zdobyłem się na kurs. Polecam i pozdrawiam.

Kwatuszek

Posty: 6

 
Przyjaciółka ostatnio polecała mi podobno fajną stronę, gdzie można odszukać ciekawe artykuły o finansach. Jak sobie przypomnę, dam znać. Takie porady idealnie przydają się do prowadzenia domowego budżetu.

wrrraak22

Posty: 8

 
Sprawdzę, albowiem sama jestem zainteresowana poradnikami o zdrowiu. Już od dawna mam w planach przejście na zdrowy tryb życia, przede wszystkim iż to ostatni gwizdek na to, by mieć dzidziusia. Jak coś dam znać, czy odszukałam coś ciekawego dla siebie. Pozdrawiam i dziękuję za propozycję.

grzes3345

Posty: 10

 
Widzę, że temat dobrego portalu lifestylowego interesuje nie tylko mnie :) Naprawdę wszędzie piszą to samo. Na pewno będę śledzić wątek i jak sama znajdę coś ciekawego, to się odezwę.

mirekp2005

Posty: 5

 
To jest mój ulubiony portal lifesytowy http://citymag.pl/ubezpieczenie-kredytu-gotowkowego/. Masz tam nie tylko porady dla domu, ale też wiele innych interesujących kategorii. Piszą rzetelnie. To serwis ceniony przez czytelników.

Modniś

Posty: 5

 
Mnie interesują poradniki o marketingu. Też chętnie sprawdziłbym jakieś, które polecacie, bowiem wam pomogły. Branża jak wiadomo, jest dość szeroka i właściwie każdy dobry artykuł pomaga odnaleźć się w tej dziedzinie.

BenK000

Posty: 7