Pozyskiwanie dotacji unijnych

Pozyskiwanie dotacji unijnych

Myślałem o jakiejś firmie, która zajmuje się dotacjami unijnymi od a do z. Ile tak naprawdę kosztuje taki interes. Czy to w ogóle opłacalne rozwiązanie. Samodzielnie chyba nie dam rady ogarnąć tematu. Liczę na waszą pomoc.

Michaś

Posty: 5

 
A mnie się nie udało :( Mimo pomocy ze strony firmy od pozyskiwania dotacji unijnych. Chyba dam sobie już spokój. Te lepsze świadczą usługi za spore pieniądze.

edyta123

Posty: 5

 
Tutaj wszystko na temat bieżących dotacji na budowę hal http://eskel.pl/dotacje-unijne-na-budowe-hal-produkcyjnych-i-magazynowych/. Sam korzystam. Firmę polecam, bo działa z rozmachem :)

Worms

Posty: 10

 
Pozwolę sobie powiedzieć już chyba któryś raz z rzędu na kilku forach tematycznych, że nie przydzielają dotacji unijnych na budowę, jeśli nie ma ona związku z rozwojem gospodarki. Musisz mieć dobry biznesplan, strategi musi być przyszłościowa. Mnie udało się dzięki stworzeniu miejsc pracy.

Gosienka54

Posty: 15

 
Ja trafiłem na dobrego usługodawcę w tej branży. Można powiedzieć, iż dotacje unijne dla zielonej góry rozchodzą się jak świeże bułeczki. Zdecydowałem się, albowiem wiem, iż konkurencja nie śpi. Mam nadzieję, iż do końca doprowadzą mnie jak się należy. Na razie nie mam żadnych zastrzeżeń, natomiast to prawda, iż trzeba dokładnie sprawdzić taką firmę.

Dzidzia

Posty: 10

 
Ja uważam, że się opłaca. Już raz startowałam o dotacje unijne we wrocławiu i nic z tego nie wyszło. Mam doświadczenie i wiem, że biznesplan musi być naprawdę mega doświadczony. Szczegóły i szczególiki :)

Black_Riot

Posty: 11

 
Za sukces płacisz od 1 do 5% wartości :) Mało dużo? To zależy od przedsięwzięcia. No niemniej jednak nie wydajesz z swojej jakby kieszeni. Uprzednio jednak trzeba liczyć się z innymi kosztami. A tu bywa różnie, więc jak szukasz firm od dotacji unijnych w wielkopolsce to polecam umawiać się na bezpłatne konsultacje i tego wszystkiego dowiadywać z osobna w każdej.

allegrowicz65

Posty: 6

 
Nie jest prosto, bowiem trzeba spełnić wiele warunków. Nie otrzymasz dotacji unijnych na budowę hali, jeżeli nie będzie to miało związku ze wzrostem konkurencyjności, nowymi miejscami pracy itp., itd. Właśnie znalazłem dość dobrą firmę, która wytłumaczyła mi wszystko dokładnie i modernizujemy projekt tak, by mógł być adekwatny do programu.

Acclaim

Posty: 12

 
Na takie spotkania traci się ogromnie dużo czasu, ale to opłacalne. Znajdujesz najlepszych specjalistów i firmę od dotacji unijnych z profesjonalnym doradztwem. Teraz jest ich po prostu mnóstwo i tak będzie. Będą nowe, więc trzeba mieć się na baczności. Nie sztuką jest wybranie pierwszej lepszej.

Klarka34

Posty: 8