Dobry sklep z nożami

Dobry sklep z nożami

Hej, mój tata obchodzi czterdzieste urodziny, jest myśliwym, natomiast tak się składa, iż zbliża się sezon myśliwski, chcę mu nabyć jakiś fajny i dobry sprzęt. Wiecie gdzie znajdę taki sprzęt i gdzie się odnajduje jakiś wykwalifikowany sprzęt z dobrymi jakościowo akcesoriami?

Orange444

Posty: 25

 
Dzień dobry, co możecie powiedzieć na temat sklepu internetowego www.sklep-kompas.pl? Mam cel kupić sobie sprzęt myśliwski natomiast nie wiem czy ten sklep to dobra opcja. Możecie wypowiedzieć się na jego temat, czy należałoby i czy jest to dobrej jakości sprzęt, jak się sprasowuje i tym podobne, będę wdzięczny.

Maciusinski

Posty: 36

 
Hej, możecie poradzić mi co jest niezbędne dla myśliwego, mam już strzelbę i wszystko co do niej jest potrzebne, lecz nie wiem co jest równie istotne, liczę, że mi pomożecie i powiecie gdzie coś takiego można nabyć?

PiSi

Posty: 20

 
Dzień dobry, gdzie kupię sprzęt myśliwski porządnej jakości? Zależy mi przede wszystkim na jakości gdyż nie chcę kupować ciągle jednej i tej samej rzeczy.

Lubus34

Posty: 28

 
Witam, wiecie gdzie mogę odnaleźć dobry sprzęt myśliwski? Nie wiem co mam kupić mojemu dziadkowi na urodziny. Wiem, że jest myśliwym, nie pochwalam tego ale wiem , że z jakiejś małej akcesoriów myśliwskiej będzie się radował.

Liczę na wasze rady i pomoc.

Biznesowy

Posty: 16

 
Dzień dobry, czy można nabyć sprzęt myśliwski przez internet? Mieszkam w małej miejscowości i dość rzadko bywam w mieście więc nie mam okazji aby nabyć sprzętu. Jeżeli możecie to podajcie mi nazwy jakiś porządnych sklepów internetowych.

Będę ogromnie wdzięczny.

Alexiii

Posty: 22

 
Witam, gdzie nabędę dobrej jakości sprzęt myśliwski? Możecie polecić mi dobrej jakości sprzęt? Będę ogromnie wdzięczny jak ktoś będzie tak miły i udzieli mi porad na dany temat, liczę na waszą pomoc i czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

sttachu4

Posty: 32