artykuły o technologii, polecicie ?

artykuły o technologii, polecicie ?

Jakie artykuły o finansach polecacie? Chodzi mi o jakąś sprawdzoną stronkę, gdzie znajdę informacje na temat pożyczek, aktualnie atrakcyjnych kredytów udzielanych przez banki lub firmy pożyczkowe.

Winect56

Posty: 1

 
Widzę, że polecacie dużo fajnych portali. Jak tylko znajdę czas, sprawdzę wszystkie. Mam nadzieję, że uda mi się w końcu znaleźć coś naprawdę ekstra, gdzie poczytam o wszystkim i nie będzie to przysłowiowe mydło i powidło. Najbardziej interesują mnie poradniki o technologii.

Posty: 7

 
A ja szukam czegoś ciekawego z poradników o finansach. Myślę nad własną działalnością, ale wciąż się waham. Budżet nie pozwala mi na tak dużą inwestycję. Niestety to branża, która wymaga dość dużego wkładu, co oczywiście od dłuższego czasu nie pozwala mi ruszyć z kopyta. Jak coś konkretnego polecacie, czekam :)

lkojo

Posty: 19

 
No i widzę, że mamy podobny problem. Podpinam się pod temat dobrego portalu lifestylowego i czekam na wasz odzew w sprawie. Mam nadzieję, że szybko podeślecie tu swoje propozycje.

edyta123

Posty: 4

 
A ja szukam czegoś ciekawego z poradników o finansach. Myślę nad własną działalnością, ale wciąż się waham. Budżet nie pozwala mi na tak dużą inwestycję. Na nieszczęście to branża, jaka wymaga dość ogromnego wkładu, co bez wątpienia od dłuższego czasu nie pozwala mi ruszyć z kopyta. Jak coś konkretnego polecacie, czekam :)

Klara323

Posty: 8

 
Ten portal lifestylowy uważam za całkiem spoko http://citymag.pl/akcesoria-do-huawei/. Odszukasz tam też mnóstwo fajnych artykułów w dziedzinie technologii, czego właśnie szukasz. Życzę miłej lektury.

debra76

Posty: 6

 
A jakaś stronka z artykułami o technologii? Ktoś coś? Ciekawi mnie ta tematyka, a jakoś nie mogę znaleźć nic konkretnego. Chodzi mi o naprawdę super nowości. Znacie? Piszcie. Będę czytał :D

włodek

Posty: 2

 
Fajnie. Szkoda, że mojego nie mogę zaciągnąć do odświeżenia mieszkania :( Poważnie, muszę znaleźć chyba ekipę. Myślę, że nawet gdybym podesłała mu poradniki o domu, jak zrobić remont krok po kroku, nie wziąłby się za to. Taki z niego gatunek leniwca. Nie pozostawia żadnej nadziei ;)

marta369

Posty: 5