siatka sznurkowa, znacie ?

siatka sznurkowa, znacie ?

Witam. Właśnie stoję przed dylematem rozwiązań dla obiektu sportowego. Potrzebne mi będą piłkochwyty. Gdzie można je kupić, aby mieć pewność, że są dobrej jakości. Może polecacie jakiegoś konkretnego sprzedawcę?

dermuster

Posty: 1

 
Możesz zdecydować się na polipropylen. Na naszych piłkochwytach na hale mamy właśnie takie siatki i niezmiernie dobrze znoszą intensywną eksploatację :) Polecam nabyć siatki o grubszym splocie. Wielkość oczka naturalnie dopasować pod konkretną dyscyplinę i wielkość piłek.

Hoteowo24h

Posty: 6

 
Nawet przy niewielkim budżecie można pozwolić sobie na siatki sportowe. Nie są drogie, a w sieci można znaleźć sporo ofert prosto od producenta. Pamiętać jednak trzeba o certyfikatach, bo tu można się nabić w butelkę. Jak się decydujecie, to naprawdę bardzo ważna kwestia. Najlepsze są siatki polipropylenowe oraz polietylenowe.

Marioleczka

Posty: 7

 
Najlepsze siatki na hale w przystępnej cenie są w tym sklepie online https://siatki-sportowe.pl. Naprawdę warto tutaj zajrzeć i wybrać ich asortyment, ponieważ przede wszystkim mają bardzo dobrą jakość. Ja się nie zawiodłem, więc polecam.

Trener

Posty: 7

 
Siatki na piłkochwyty nadają się wszędzie tam, gdzie są nawet najbardziej wymagające warunki. Kort tenisowy jak najbardziej. My takimi ogrodziliśmy lodowisko do hokeja i sprawdza się, jak było w założaniach.

Marioleczka

Posty: 10

 
Też nie możemy się zawieść na jakości i szukamy dobrego sklepu lub producenta najlepiej. Wyposażenie hali sportowej w piłkochwyty tak czy inaczej będzie nas sporo kosztowało, więc jak już inwestować to z głową. Na szkolnym boisku mamy w planach wymienić ogrodzenie na siatkowe. Jak coś wiecie w temacie, piszcie.

pioner

Posty: 5

 
Myślę, że też zdecyduję się na polipropylenową siatkę. Wiele wiem już na temat tego tworzywa i uważam, że będzie najskuteczniejsze. Jeśli chodzi o siatkę na piłkochwyty, to koniecznie muszę mieć pewność, że się zniszczy po kilku miesiącach.

cerbus34

Posty: 6