siatki do kontenerów, poszukuję!!

siatki do kontenerów, poszukuję!!

Wychodzi, że muszę zakupić siatki do kontenerów do zabezpieczenia towarów. Może macie jakieś konkretne propozycje sklepu czy producentów. Trochę tego jest, jak przeglądałem strony i rodzajów tych siatek też :(

mniszek

Posty: 3

 
Nie zawiodłem się na jakości tych siatek na kontenery https://ochronne.com.pl/58-siatki-ochronne-na-kontenery. Polecam. Mnóstwo lat i nadal niezniszczone. Cenowo rozsądnie.

Marioleczka

Posty: 6

 
Masz do wyboru. Jest też chyba normalny polipropylen, niemniej jednak ten bezwęzłowy jest doskonalszy, jeżeli chodzi o zabezpieczenia w przemyśle czy transporcie. Za bezwęzłową siatkę do kontenera zapłacisz troszkę więcej, niemniej jednak to jest najsolidniejsze rozwiązanie. Pod kątem wytrzymałości najlepszy sprawdzony sposób.

wisła1905

Posty: 8

 
No właśnie bezwęzłowa siatka na kontener. O to mi chodziło. Czyli pytać o taki materiał, czy raczej wszystkie siatki zabezpieczające są produkowane w ten sposób. Pilna sprawa, piszcie. Z góry dziękuję.

ChosenOne

Posty: 13

 
Ja też chwalę ten sposób zabezpieczenia w transporcie. Jestem zaspokojony, bowiem nie muszę dokupywać niczego dodatkowego. Siatki do kontenerów są niezwykle dobrej jakości. Trwał i odporne na większa część czynników zewnętrznych.

Reg00

Posty: 27

 
A jeżeli chodzi o parametry, to jest tutaj dość olbrzymie zróżnicowanie. Przede wszystkim jest podział na wielkość oczka. Tu trzeba się z góry zastanowić, co będziesz w przyszłości chciał siatką do kontenera zabezpieczyć. Najlepiej wybrać uniwersalny wymiar, spytać sprzedawcę. Masz też do wyboru grubość sznurka.

wisła1905

Posty: 6