W co zainwestować pieniądze ?

W co zainwestować pieniądze ?

Witam, mam taki ambitny plan, żeby pobawić się w inwestycje. Nie wiem jednak, jaką drogą inwestycyjną podążać, żeby czuć się bezpiecznie. W co inwestujecie oraz ile na tym zarabiacie?

Krasnal451

Posty: 30

 
Słyszałem cośtam o kursach dla inwestorów. To jest dobra opcja. Dzięki takim warsztatom można poznać prawa rynku i samodzielnie zarządzać swoim kapitałem. Wbrew pozorom nie są to takie trudne rzeczy jak się coś skubnie temat. Obecnie są specjalne platformy inwestycyjne w necie, dzięki nim wygodnie, online można sobie pomnażać środki.

Cronxxx

Posty: 25

 
No myślę, że jak się ma te kilkadziesiąt tysięcy na koncie, to opcji jest przynajmniej kilka na fajne inwestycje. Osobiście polecam pożyczki. Chodzi o pożyczki społecznościowe i zarabianie na oprocentowaniu. Na przykład strona klub-inwestorow.pl oferuje wysoką stawkę, jakieś 16 procent. Mają stały harmonogram spłat, pożyczka zwracana jest co tydzień.

Dobrze mi się z tego rozwiązania online korzysta.

1Alex149

Posty: 46

 
Mam kilka pomysłów jeśli chodzi o inwestycje. Troszkę się rozglądałem w tematach giełdowych, lecz na razie to dla mnie za śmiała sprawa. Póki co inwestuję w pożyczki. Dobrą obsługę zapewnia mi serwis klub-inwestorow.pl, który ogarnia kwestie związane z regularnymi spłatami jak również z windykacją. Warto spróbować, mają na stronie kalkulator, który poprawnie oblicza jakie są zyski przy konkretnym wkładzie.

mati

Posty: 46

 
Ostatnio odkryłem całkiem fajny pomysł na inwestowanie. Nie musisz mieć nawet dużego kapitału, wystarczy parę tysiaków na zbyciu. Chodzi mi o pożyczki. Udzielam pożyczek na procent i zarabiam. W obsłudze transakcji pomaga serwis klub-inwestorow.pl. Bardzo sprawnie działają, ludzie godni zaufania. Spłata jest regularnie przelewana na konto, a procent konkurencyjny.

Koko45

Posty: 35

 
Szukając raczej bezpiecznego, natomiast opłacalnego sposobu na ulokowanie swoich środków, trzeba zwrócić uwagę na sektor pożyczek społecznościowych. To jest nowinka w naszym kraju, natomiast na świecie system hula ładnie, dużo ludzi na tym zarabia. Portal klub-inwestorow.pl proponuje bardzo wysokie oprocentowanie, bo nawet 16 procent. Przy 3 procentach na lokacie to wygląda rzeczywiście niebotycznie...ale realnie:)

kurolllll

Posty: 25

 
Jakoś w zeszłym roku kumpel pokazał mi na czym polega inwestowanie w pożyczki społecznościowe tzw. social lending. Spodobało mi się to, bo jest proste, zyskowne jak również bezpieczne. Dzięki takim serwisom jak klub-inwestorow.pl praktycznie wszystko można załatwić online. Jest to rozwiązanie dla każdego, nie potrzebne są tutaj jakieś duże fundusze.

Rysiek_99

Posty: 46

 
Nie mam głowy do inwestycji. Ale z drugiej strony mamy cośtam odłożone no i dobrze, żeby to pracowało. Zatrudniłem człowieka, który mi tym zarządza i myślę, iż jest to fajne rozwiązanie. Czasami lepiej oddać pewne rzeczy fachowcom, niż samem improwizować. Takie jest moje zdanie.

Pozdrowienia!

Ppako72

Posty: 37

 
Pierwszy raz taki większy zastrzyk pieniędzy miałem jak zdobyliśmy kasę na ślubie :) Również się zastanawialiśmy jak ją spożytkować z żoną. Ona wolała wyjechać w podróż dookoła świata, a ja zainwestować - praktyczny umysł :) Stanęło na jej...niestety taka jest małżeńska rzeczywistość...Dzisiaj do zainwestowania mam zaledwie kilka groszy:P

Liand

Posty: 27