Co myślicie o torebkach filcowych

Co myślicie o torebkach filcowych

Witam kobietki :)

Kochane, chciałabym nabyć sobie nową torebkę. Najniezwyklej podobają mi się modele filcowe. Co o takich wzorach sądzicie? Wiecie, gdzie można zamówić najlepsze filcowe torebki w sieci?

PucH212

Posty: 26

 
Nie no, moim zdaniem skóra jest najlepszym wyborem jeżeli chodzi o torebki. Naturalna, prawdziwa skóra to z jednej strony bardzo stylowe tworzywo, lecz też solidne. Tak średnio ufam torebkom filcowym i takim wynalazkom. Niemniej jednak może jestem jakaś niemodna :P Pozdrawiam wszystkie miłośniczki skórzanych torebek! :)

need

Posty: 28

 
Mąż na mnie jedynie krzyczy, żebym nie kupowała już torebek, niemniej jednak ja wcale nie mam ich tak sporo. Ledwie dziesięć :) Dziś poluję na jakąś ładną filcową. Widziałam takie ciekawe z haftem, wyglądają niesłychanie artystycznie i niebanalnie. Zwyczajnie muszę taką mieć, bo oszaleję! :) Pozdrawiam wszystkie zapalone miłośniczki torebek z klasą!

kevin888

Posty: 38

 
Hejka kosztowne panie! Fajnie, że takie tematy powstają:) Mam niezwykle dobre doświadczenia z torebkami David Jones. Mam obecnie od nich taką większą torebkę, żeby spokojnie tam zmieścić teczki A4 i trzyma się niezwykle fajnie. Nic nie pęka, skóra prawdziwa, porządna. Za takie torebki skórzane ogólnie trzeba troszkę zapłacić, natomiast moim zdaniem warto.

Hihiotek

Posty: 26

 
Ja już się dawno oduczyłam kupować na wyprzedażach w galeriach. Ciągle jakieś wady ukryte, rączki odpadają, zamki się zacinają – dramat jest. A niby markowe rzeczy! Aktualnie zamawiam w sieci rzeczy od lepszych producentów, zaś wcale nie płacę dużo więcej. Poza tym, jak się kupuje w sieci to ma się większe prawa, jak coś jest nie tak to zawsze można zwrócić torebkę i odzyskać kasę.

trapkodobry

Posty: 38

 
U mnie z torebkami filcowymi to prawdziwa miłość po przejściach. Początkowo mi nie za niesłychanie pasowały. Natomiast z nieraz się do nich przekonałam. Teraz kupuję tylko filc:) Fajna alternatywa dla skóry, tańsza, a wcale nie gorsza jakościowo. Ja tam polecam takie torebki każdej kobietce, która chce się czuć modnie:)

add1cted

Posty: 35