artykuły o technologii, szukam

artykuły o technologii, szukam

Szukam naprawdę wartościowych poradników o finansach. Niedługo czeka mnie kredyt hipoteczny. Chciałbym już teraz dowiedzieć się na ten temat jak najwięcej. Polecacie coś konkretnego? Z góry wielkie dzięki.

oooo_ooo

Posty: 1

 
Nie jestem pewna, natomiast to chyba ten właśnie blog, o którym sama chciałam napisać, że ma fajne artykuły o zdrowiu. Jestem pod wrażeniem ilości i rzeczywiście ciekawie opracowanych wpisów. Zwyczajnie w tych sprawach jestem wybredna.

LiOx

Posty: 21

 
To podsuń coś ciekawego, jeśli chodzi o artykuły o marketingu. Przydałoby mi się takie kompendium wiedzy, zanim zacznę prawdziwy biznes :D Jestem na etapie planów, pomysłów i powiem szczerze, że zaczynam się gubić. Pewnie będę musiał sporo spraw zlecić komuś innemu, jakiemuś specjaliście od e-marketingu.

TomekK

Posty: 2

 
Na tym portalu lifestylowym zatrzymałem się nieco dłużej http://citymag.pl/jak-kawa-wplywa-na-zdrowie/. Ostatni projekt, nad jakim pracowałem, wymagał zapoznania się z poczytnymi serwisami lifestyle. O dziwo odszukałem tutaj sporo interesujących porad w wielu kategoriach. Polecam zbadać osobiście :)

vokalek

Posty: 20

 
Jak znajdziesz jakieś rzetelne artykuły o marketingu, to podeślij. Firma zaczyna płatać mi figla, a dokładnie chyba sam dopuściłem do tego. Brak właściwej reklamy, zero działań :( Mam nadzieję, iż sklep tak prędko nie straci klientów i będę miał czas na odkucie się.

Gwido67

Posty: 18

 
Nie pisz głupot. Jest sporo interesujących poradników o technologii. Mój syn stale coś ciekawego wynajduje i opowiada. Nieraz jestem pod wrażeniem :D Chyba za mało czasu spędzasz przy kompie ;) Pozdrawiam.

IwonkaMeee

Posty: 4

 
A co z artykułami o finansach? Temat ucichł, a ja miałem nadzieję, iż komuś będzie zależało na zaoferowaniu pomocy :( Na poważnie, właśnie przejrzałem już wasze polecenia i jestem zaspokojony. Nawet żonie niektóre z tych portali przypadły do gustu. Dziękuję.

namok

Posty: 9

 
A co z artykułami o finansach? Temat ucichł, a ja miałem nadzieję, że komuś będzie zależało na zaoferowaniu pomocy :( Na poważnie, właśnie przejrzałem już wasze polecenia i jestem zadowolony. Nawet żonie niektóre z tych portali przypadły do gustu. Dziękuję.

wimerr98

Posty: 19

 
Nie jestem pewna, ale to chyba ten właśnie blog, o którym sama chciałam napisać, że ma fajne artykuły o zdrowiu. Jestem pod wrażeniem ilości i naprawdę ciekawie opracowanych wpisów. Zwykle w tych sprawach jestem wybredna.

codePerformance

Posty: 12