Towar z Chin, proszę o pomoc !

Towar z Chin, proszę o pomoc !

Witam. Chętnie wszedłbym w większe interesy, ale brakuje mi konkretnej wiedzy. Chciałbym sprzedawać towar z Chin. Może macie jakieś pojęcie w tej kwestii, albo sami się zajmujecie takim handlem. Czekam :)

Babeczka

Posty: 2

 
Nie spodziewałam się, że zarobek na imporcie z Chin może być tak aż duży. Mam tylko obawy co do tego, że nie zawsze wstrzeli się człowiek w towar i pieniądze można po prostu utopić. Mam nadzieję, że ebook pozwoli mi dokładnie zgłębić potrzebne informacje :)

labuh

Posty: 10

 
Nie wiecie skąd brać towar z Chin i tego typu rzeczy? To jest świetnie napisany ebook w tym temacie http://alibaba-ebook.pl. Można powiedzieć, iż wszystko podane na tacy :)Tylko czytać i działać :)

rwa barkowa bielsko biała

Posty: 10

 
Na imporcie z Chin da się zarobić. Trzeba tylko konkretnie poznać temat. Sporo już wiem, paru moich znajomych weszło w to i źle im nie jest. Zawsze jest ryzyko, iż źle trafisz z towarem itp. rzeczy, lecz jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.

Mord

Posty: 7

 
Z tego co wiem to ten poradnik jest teraz w promocji. Może być rzeczywiście później droższy. Ciekawe co gość pisze na temat handlu z Chinami, chyba sam się skuszę :)

Intro_69

Posty: 5

 
Zawsze zastanawiało mnie zarabianie przez internet, co tak naprawdę można robić w domu i odnosić jakieś sensowne zyski. Większość proponowanych prac na forach to jak dla mnie naciąganie ludzi i tyle :( Jak ktoś chce konkretów to trzeba coś umieć, albo mieć fundusze na początek.

Oct714

Posty: 12

 
Świetna porada, naprawdę wszystko tu fajnie wytłumaczone. Ebook nie jest drogi, a takich porad o towarach z Chin nie znajdzie się za darmo. Nikt nie chce się dzielić informacjami, co oczywiście jest dla mnie bardzo zrozumiałe :)

Iunae_Milt

Posty: 11