Odkurzacze na sucho

Odkurzacze na sucho

Czy są jakieś urządzenia czyszczące, które sprawdzą się zarówno w domu i ogrodzie? Chodzi mi o prostotę przechowywania oraz eksploatacji.

Alaalaaa

Posty: 30

 
Ja wynajmuję od czasu do czasu maszyny od http://www.asc-pro.pl. Mają przy tym niezły serwis i są dostępni właściwie od ręki. Nie musisz się na niczym znać. Wystarczy napisać, a sami wymyślą, jak najszybciej wysprzątać twoje biuro.

hhafferot

Posty: 36

 
Zanim się zdecydujesz na zakup idź na szkolenie odnośnie maszyn sprzątających organizowane przez http://www.asc-pro.pl. Nie ma tam żadnych zobowiązań. My u nich wynajmujemy często urządzenia do biura. Pełna profeska.

Rrealg

Posty: 27

 
Mamy w domu małe dziecko i praktycznie wszędzie wykładzinę. Taki brud był, że wstyd znajomych zaprosić. Zainwestowaliśmy rodzinnie w odkurzacz piorący i problem się sam rozwiązał. W ogóle poświęcam teraz mniej czasu na porządki.

Luzik :)

1Alex149

Posty: 46

 
Teraz na rynku rządzą myjki półautomatyczne. Pracy ludzkiej jest przy nich minimum. Mogę polecić www.asc-pro.pl, bo ich urządzenia nie zostawiają smug, ani nadmiernej ilości wody. Czyścisz szybko, a wygląd pomieszczenia zaskakuje. Niektóre myjki znajdziesz z dodatkowymi przekładniami. Warto mieć taki sprzęt nawet w domu czy ogrodzie.

Robuś

Posty: 47

 
Samodzielnie nie ma sensu niczego sprzątać, jeżeli masz coś dużego do roboty. Firmy zrobią szybciej, lepiej i za śmieszne pieniądze, bo inwestują w dobry sprzęt.

Cronxxx

Posty: 25

 
Kupujesz sobie dobrą myjkę, wkładasz tam detergent, a później regulujesz ciśnienie zgodnie z charakterystyką zabrudzonej powierzchni. Nie ma z tym większego kłopotu, chociaż cena spora.

@MarcusKing

Posty: 33

 
Im bardziej wygodny sprzęt czyszczący, tym lepiej. Ja mam problemy z kręgosłupem i wybieram tylko te z dużymi uchwytami, najlepiej półautomatyczne. Do ogrodu obowiązkowo myjka ciśnieniowa.

Freakster89

Posty: 20

 
Jak kupujesz odkurzacz to najważniejszy wskaźnik dotyczy jego mocy. Stawiaj na minimum kilka trybów czyszczenia. Mogę od siebie polecić markę karcher. Mają dobre ceny, a jakość potężna. Mam ręczny odkurzacz w samochodzie i śmigam w czystości, zawsze.

12erBis

Posty: 15

 
Zwykły, domowy odkurzacz już się po prostu nie sprawdza. Widzę w wielu firmach, jak się męczą małymi maszynkami i dużą powierzchnią. Wystarczy zainwestować w dobrą maszynę, a po kilkunastu minutach usuniesz dosłownie każdy syf.

Mam nadzieję, że pomogłem i pozdrawiam.

eGall

Posty: 29