artykuły o technologii, znacie ?

artykuły o technologii, znacie ?

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu fajnie napisanych poradników o finansach. Chodzi o przystępny sposób dla czytelnika. Ogólnie najbardziej interesują mnie lokaty i informacje, czy to jeszcze aktualna metoda na inwestycje ;)

Zlomex

Posty: 1

 
To wspaniale. Podeślijcie więcej takich linków. Chętnie zapoznam się z interesującymi artykułami o zdrowiu, byleby nie były o chorobach, a bardziej o profilaktyce. Nie mam swojego ulubionego serwisu, ale owszem często zaglądam do Internetu w poszukiwaniu porad.

ZoZo333

Posty: 24

 
Mnie przypadły poradniki o marketingu. W zasadzie już miałem kupić książkę i wziąć się dokładnie za zgłębianie wiedzy, ale żona pokazała mi dużo ciekawych artykułów. Ona siedzi w temacie, więc zna się na znajdowaniu rzetelnych serwisów, gdzie porady są naprawdę wiarygodne.

micko

Posty: 25

 
A ja planuję kominek, więc z całą pewnością takie porady przydałyby się również i mnie. Może znacie coś ciekawego, jakieś artykuły dla domu? Chętnie poczytam. Remont na wiosnę, więc jeszcze trochę czasu zostało.

France23

Posty: 34

 
I ufasz takim poradom? Ja podchodzę zawsze niesłychanie ostrożnie do takiej tematyki, przede wszystkim jeśli są to poradniki o finansach. Jak zamierzam podjąć w tej kwestii jakąś istotną decyzję, radze się eksperta. Natomiast na pewno tak, jest dużo ciekawych i wiarygodnych artykułów na dobrych stronach, z jakich można sięgnąć.

TomekK 

Posty: 2

 
Ostatni wynalazłem tę stronkę http://citymag.pl/gabeczki-do-makijazu/. Niezmiernie fajnie piszą nie tylko o motoryzacji, natomiast też mają wyborne poradniki o technologii. Widać, że portal ogarnia ktoś, komu zależy na czytelnikach. Każda porada niezwykle dokładnie opracowana. Przyjemnie się czyta no i jest pożytek.

Oct714

Posty: 8

 
Nie każdy portal lifestylowy jest okej, wobec tego fajnie, iż poruszony został ten wątek. Już zdążyłam się przekonać, iż artykuły nie były rzetelnie napisane. Na temat, niemniej jednak niezmiernie mało. A ja szukam czegoś naprawdę doświadczonego. Interesują mnie tylko olbrzymie poczytne serwisy lifestyle, którym można zaufać.

Sebo

Posty: 8

 
Portal lifestylowy uważam za sprawdzoną skarbnicę wiedzy, lecz dla kobiet. Dla nas facetów raczej niewiele tam jest czegoś do poczytania. Tak uważam. Chyba, że macie inne zdanie na ten temat.

Iunae_Milt

Posty: 10

 
Owszem panie lubią tego rodzaju poradniki dla domu, niemniej jednak my też coś zawsze możemy przeczytać. Ostatnio zatopiłem się w super lekturze. Dowiedziałem się o pielęgnacji tapicerki w aucie i chwalę sobie tego typu porady.

gregcie@

Posty: 14