tani prąd w domu

tani prąd w domu

Szanowni, potrzebuję skonsultować się z kimś odnoście taryfy na energię elektryczną dla mojej firmy. Chcę wybrać naprawdę dobrą ofertę na lata z gwarancją że stawki nie będą szły w górę po kilku miesiącach czy roku. U kogo warto się tutaj doradzić, od kogo zamówić prąd? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

e_petelka

Posty: 1

 
Wiem że niektóre firmy decydują się na zasilanie przez odnawialne źródła energii, czyli jakieś solary albo geotermika. Jest to jakaś opcja zawsze, ale na początku trzeba sporo w taki system zainwestować niestety.

beata77

Posty: 6

 
Niby mamy niedużą firmę ale już tego prądu zużywamy całkiem sporo jednak teraz wszystko trzeba do zasilania podłączyć, a to pompuje zużycie. To już nie te czasy że się analogowych sprzętów używało, teraz wszystko musi mieć kabelek :)

Black_Riot

Posty: 9

 
Nie mam nawet za bardzo pojęcia ile ja płacę za jednostkę prądu aktualnie, to się chyba dla gospodarstwa domowego wylicza w kilowatogodzinach, co nie? Coś takiego jeszcze z lekcji fizyki ze szkoły zapamiętałem ;)

Pendrzeec

Posty: 12

 
Zmieniałem akurat niedawno dostawcę prądu i wychodzę na tej zmienia na plus, oby tak dalej. Cały transfer miałem przeprowadzony przez firmę zewnętrzną, na stronie csaipartnerzy.pl jest do nich kontakt. Pomagają firmom w całej Polsce takim zmianom dostawców energii, czy gazu, z tego co wiem to kluby sportowe między innymi z nimi współpracują, a trzeba przyznać że taka hala sportowa to może generować spore koszty jeśli chodzi o światło więc na pewno warto sobie to optymalizować.

mew soncz7777

Posty: 4

 
Myślę że warto z takich firm doradczych korzystać ale też trzeba sobie wcześniej obliczyć czy to się na pewno opłaci, w sensie czy koszt takiej obsługi nie będzie wyższy niż te oszczędności które się uzyska na samej energii :P

guru67

Posty: 3

 
Trudno mi tutaj coś podpowiedzieć, sam raczej na nasze opłaty nie narzekam, dobrą taryfę udało się nam znaleźć włąśnie dedykowaną takim średnim przedsiębiorstwom, które główną działalność prowadzą między 8 a 16 godzin

wrrraak22

Posty: 2

 
Mamy w planie zająć się tematem optymalizacji jeśli chodzi o energię elektryczną ale nie ukrywam że mamy to w planie już od dwóch lat i jakoś ciągle nie udaje się zająć tematem na poważnie.

eryk

Posty: 8