Letterpress, oferta ??

Letterpress, oferta ??

Hej. Powiedzcie mi, jaki druk wizytówek będzie dla mnie najlepszy, jeżeli chcę wydać jedynie około 500 sztuk...

Franuś

Posty: 4

 
Super są te wizytówki kaszerowane. Obecnie kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu poprzez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

grzes3345

Posty: 15

 
Rozmawiałem ostatnio ze swoim szefem i zaproponowałem mu, aby wydawane przez nas certyfikaty robić poprzez letterpress. Na początku sceptycznie podchodził do tego tematu, lecz się przekonał. Później jednakże nie mógł się na ni napatrzeć...podobały się :)

MShR

Posty: 20

 
Zaproszenia na ślub letterpress robię już chyba dwa lata i obecnie nie mają one żadnej konkurencyjnej metody. Tłoczenie liter na delikatnym papierze daje piękny efekt, adekwatny do tego wydarzenia.

pyskaty

Posty: 17

 
Dla mnie wizytówki kaszerowane zawsze kojarzyły się z wyższą sferą. Pierwszą tego typu wizytówkę dostałem w stolicy, gdy byłem w cenionym biurze nieruchomości. Aktualnie korzystają z nich najróżniejsze firmy i nie jest to żadnym nietaktem, wręcz przeciwnie, budzi pozytywne wrażenia wśród klientów.

aLIMER56

Posty: 18

 
To już zależy od ciebie, jaki projekt na wizytówki kaszerowane sobie wymyślisz. Możesz zdecydować się na różnokolorowe powłoki. Robiłem tak już kilka razy i prezentują się one bombowo. Ostatnio jednakże pomieszaliśmy rodzaje papierów z jednej strony kreda, z drugiej niemniej jednak błyszczący papier.

Lupusx

Posty: 8

 
Co ciekawe lakier UV możesz zastosować także na wybrane elementy wydruku. Zrobiłem tak ostatnio na ulotkach, lakierując tylko i wyłącznie logotyp naszej firmy i adres naszej strony – efekt super.

zpox

Posty: 23

 
Coś Ty, z choinki się urwał? Przecież wiadomo, że druk wizytówek metodą tłoczenia w niewielkiej ilości jest nieopłacalny. Trzeba odlew, a to kosztuje.

Grabow12

Posty: 14

 
Na wizytówki kaszerowane trzeba mieć naprawdę przemyślany projekt, żeby zainteresowały one odbiorcę. Wiele cennych informacji na ten temat zaczerpnęłam z http://letterpress.klasowyblog.com.pl. Wypowiadają się tam ludzie z dużą wiedzą drukarską, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

Hihi_WWW

Posty: 8

 
Z żoną metodą letterpress przygotowaliśmy nasze zaproszenia ślubne. Wyglądały naprawdę bombowo. Wybraliśmy dodatkowo grubszy papier, aby wydruk wykonać dwustronnie i zdziwienie było przeogromne. Tak spodobała nam się tam metoda, że zrobiliśmy nią plakat na ścianę.

Rodon22

Posty: 15