Gdzie kupić Drukarki solwentowe ?

Gdzie kupić Drukarki solwentowe ?

Kołacze mi w głowie od jakiegoś czasu, żeby zaopatrzyć swoje przedsiębiorstwo w najnowszej generacji drukarki DTG. I w związku z tym pomysłem mam do was sprawę – kupowaliście takie urządzenie?

Gdzie? Możecie polecić jakiegoś dostawcę? Byłoby przednio:)

Marcelek2

Posty: 27

 
Mnie dziś interesują w szczególności drukarki solwentowe. Już parę propozycji sobie przejrzałem i wygląda to nieźle. Jest kilkanastu producentów, którzy robią rzeczywiście solidne rzeczy, zaś cenowo nie przesadzają;) Jeśli dobrze pójdzie, to gdzieś pod koniec tygodnia już sobie ustalę konkretny model i dostawcę.

Dam znać! Pozdro!

Robuś

Posty: 47

 
Jeszcze nigdy nie miałem okazji korzystać z takich urządzeń, lecz myślę, że wkrótce będę musiał. Zleceń mi przybywa, dotychczas radziłem sobie na nieco mniej zaawansowanym sprzęcie, lecz wiadomo profesjonalizacja popłaca.

Zbieram środki, oszczędzam i za niedługo coś na pewno dokupię do warsztatu.

MarioBei

Posty: 30

 
Kiedyś korzystałem z drukarki DTG i powiem, iż niesłychanie ładnie pracowała. Zarówno, jeżeli miałbym polecić sprzęt tego typu, to właśnie coś w tym stylu. Co do konkretnego dostawcy, to tutaj nie ma zasady, musisz poszukać, porównać ceny i sam wybrać co dla ciebie będzie najkorzystniejsze.

Babuska4

Posty: 22

 
Też mam taki pomysł, żeby nabyć tego typu obrabiarki, niemniej jednak póki co funduszy troszku brakuje. Raczej inwestycję mam w planach długoterminowych:P Myślałem ostatnio nad jakimś laserem CO2, nawet widziałem niezły sprzęt na jednej stronce, niemniej jednak tak jak mówię, muszę się w z tym zakupem niestety wstrzymać.

MangoOo

Posty: 27

 
Mam takie zdanie, iż przede wszystkim trzeba faktycznie gruntownie sprawdzić firmę, od jakiej się kupuje takie zaawansowane narzędzia, jak chociażby mini frezarki. Natomiast nie chodzi mi o poczytanie opinii, lecz o sprawdzenie jak długo taki dostawca działa, ilu ma klientów, z jakimi producentami współpracuje itd.

Z pozdrowieniami, Leszek.

eGall

Posty: 29

 
Powiem, że z mojego doświadczenia wynika, że tego typu sprzęt pożądane byłoby jednakże zakupić nieco droższy, lecz o większej mocy i wyższych parametrach ogólnych. To się po prostu w dłuższej perspektywie opłaca. Koszty napraw taniego, lecz regularnie psującego się sprzętu są nieporównywalnie wyższe, niż inwestycja w solidny, nowoczesny sprzęt.

Takie jest moje zdanie i dobrze na tym wychodzę.

Smutnyjoe

Posty: 35