Problemy z potencja

Problemy z potencja

Hej, preparaty zwiększające libido, kojarzycie coś takiego? Jeśli ktoś miał jakieś doświadczenia z tego typu środkami to będę wdzięczny za info.

Lupusx

Posty: 1

 
Dużo teraz facetów ma problem z seksem głównie przez te stresujący tryb życia. A jeszcze jak się do tego doda złą dietę, fast food, słodzone napoje na okrągło, kawę papierosy to potem są takie skutki.

znamsienatym

Posty: 3

 
Ja to zawsze myślałem że takie suplementy na potencję to się na starość bierze a się okazuje że to już40 latkowie takie preparaty muszą stosować. Ciekawe. Nie jest dobrze z nasza kondycją w tym XXI wieku widocznie.

beata77

Posty: 7

 
Te gwiazdy filmów porno to na pewno na brak cm nie mogą narzekać..:P Po prostu niektórych natura obdarowała bardziej szczodro a innych trochę bardziej ubogo. Mówi się trudno :)

Kitas

Posty: 11

 
Byle tylko skład takiego preparatu był w miarę naturalny i ja bym chętnie sobie coś takiego zaczął suplementować bo mam ostatnio trochę problem z tym, żeby się zmusić do seksu...co jest dziwne, nigdy nie miałem takiego stanu.

Hymnny4

Posty: 4

 
Jestem od niedawna na kuracji tabletkami dr Penigreat i pierwsze odczucia są na plus. Mam więcej takiej życiowej energii, nie jestem tak śpiący jak wcześniej, co się przekłada też na seks. Jak wracam z roboty to nie myślę tylko o tym, żeby pójść spać, tylko faktycznie – chce mi się i mogę dłużej wytrzymać przed orgazmem, co się bardzo żonie podoba zwłaszcza ;P

marta369

Posty: 4

 
To jest w ogóle ciekawa dyskusja, czy rozmiar ma znaczenie czy nie ma. Bo ja już słyszałem każdą opcję, argumenty jednej strony sporu i drugiej...i sam już nie wiem kto tutaj mówi prawdę.

Hihi_WWW

Posty: 2