Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Suplementy na potencję – korzysta ktoś? Co byście polecili? Szukam czegoś co naprawdę działą ale jednocześnie jest bezpieczne i nie ma jakiś skutków ubocznych...

Posty: 1

 
Ja myślę że jednak największy wpływ na seks i na jego jakość ma praca. Jak jesteśmy z żoną na urlopie to zawsze nam się dużo lepiej kocha, a jak jeszcze gdzieś wyjedziemy to już w ogóle jest ciekawie ;>

andrew66

Posty: 3

 
Myśmy się zdecydowali z żoną że kupimy dla mnie żel Dr.Penigreat i to była dobra decyzja. Przede wszystkim nie ma żadnych skutków ubocznych a poprawę widać w oczach :) Większy rozmiar, lepsza erekcja, orgazm czuję aż na koniuszkach palców a żona mówi że ona swój na koniuszkach włosów ;-)

23-Obert

Posty: 13

 
Dla mnie od dawna problemem w łóżku jest to, że nie potrafię się skupić na swojej kobiecie tylko myślami gdzieś uciekam...straszne to jest kiedy kochasz się z własną dziewczyną a myślisz o tym co było w pracy, o redukcji etatów, humorach szefa...

Selig23

Posty: 15

 
Myślę że jęsli już coś jest dopuszczone do sprzedaży to o jakieś negatywne skutki nie ma co się bać, inna sprawa że trzeba czytać skłąd na etykiecie, bo też tak brać w ciemno bez sprawdzenia co oni tam w skład wsadzili to bym się nie odważył.

propek1

Posty: 10

 
Moje zdanie jest takie że wszystko jest dla ludzi i jeśli są preparaty które faktycznie pomogą, powiększą, polepszą to warto z takich możliwości korzystać. Byle z rozsądkiem i umiarem.

Marti

Posty: 24

 
Nie chciałbym jakoś sztucznie sobie rozmiaru poprawiać ale jakby mi jakaś dziewczyna powiedziała kiedyś że mam za małego to bym się chyba nad czymś takim zaczął zastanawiać. Na szczęście jeszcze nic takiego nie usłyszałem, a raczej na odwrót ;-)

Black_Riot

Posty: 3

 
Moja żonka jest aktualnie w okresie połogu i już nie mogę się doczekać aż w końcu znowu będziemy mogli teges ze sobą...nie spodziewałem się że to będzie aż tak trudny czas..lada moment wybuchnę.

xtigerx

Posty: 5

 
U nas największym problemem jeśli chodzi o sex jest brak czasu...a jeszcze teraz jak mamy dzieci to już w ogóle żeby znaleźć trochę wolnego czasu choć na szybki numerek to naprawdę trzeba się nakombinować.

Orange444

Posty: 24

 
Mam znajomego który jakieś tabletki łyka po których niby ma być – bardziej sprawny w łóżku. Trudno mi ocenić na ile coś takiego działa bo ja akurat z nim nie sypiam :P

wacek56

Posty: 2